Jízdní řád 701 – Hostěnice, Obecní Úřad
Jízdní řád na středa
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Úzká | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Autobusové Nádraží | 10:44 | 12:44 | 14:44 |
Tržní | 10:46 | 12:46 | 14:46 |
Černovičky | 10:50 | 12:50 | 14:50 |
Slatina, Sídliště | 10:52 | 12:52 | 14:52 |
Šlapanice, Bedřichovice, Rozc. | 10:55 | 12:55 | 14:55 |
Velatice, Maxlůvka | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Velatice | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
Mokrá-Horákov, Rozc.Cementárna | 11:01 | 13:01 | 15:01 |
Mokrá-Horákov, Horákov | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Mokrá-Horákov, Sídliště | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Mokrá-Horákov, Mokrá | 11:05 | 13:05 | 15:05 |
Mokrá-Horákov, Lom | 11:08 | 13:08 | 15:08 |
Hostěnice, Kasárna | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Hostěnice, Obecní Úřad | 11:14 | 13:14 | 15:14 |
Jízdní řád na neděle, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Úzká | 10:39 | 12:39 | 14:39 |
Autobusové Nádraží | 10:42 | 12:42 | 14:42 |
Tržní | 10:44 | 12:44 | 14:44 |
Slatina, Rozcestí | 10:52 | 12:52 | 14:52 |
Šlapanice, Bedřichovice, Rozc. | 10:55 | 12:55 | 14:55 |
Velatice, Maxlůvka | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Velatice | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
Mokrá-Horákov, Rozc.Cementárna | 11:01 | 13:01 | 15:01 |
Mokrá-Horákov, Horákov | 11:03 | 13:03 | 15:03 |
Mokrá-Horákov, Sídliště | 11:04 | 13:04 | 15:04 |
Mokrá-Horákov, Mokrá | 11:05 | 13:05 | 15:05 |
Mokrá-Horákov, Lom | 11:08 | 13:08 | 15:08 |
Hostěnice, Kasárna | 11:11 | 13:11 | 15:11 |
Hostěnice, Obecní Úřad | 11:14 | 13:14 | 15:14 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 701 (Hostěnice, Obecní Úřad)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 701, Hostěnice, Obecní Úřad, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Úzká stanice do Hostěnice, Obecní Úřad stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 701 z Brno do Brno-Venkov.