Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Vyškov, Autobusové Nádraží 6:26 8:06 10:11 12:11 14:08 14:41 15:11 16:36 18:26 20:16 22:42 Vyškov, Železniční Stanice 6:27 8:07 10:12 12:12 14:09 14:43 15:12 16:37 18:27 20:17 22:43 Vyškov, U Podchodu 6:31 8:11 10:16 12:16 - 14:46 15:16 16:41 18:31 20:21 22:46 Vyškov, Palánek - - - - 14:11 - - - - - - Vyškov, Tyršova - - - - 14:12 - - - - - - Vyškov, Tržiště 6:33 8:13 10:18 12:18 - 14:48 15:18 16:43 18:33 20:23 22:48 Vyškov, Marchanice 6:35 8:15 10:20 12:20 14:14 14:50 15:20 16:45 18:35 20:25 22:50 Křižanovice U Vyškova, Rozcestí 6:36 8:16 10:21 12:21 14:15 14:51 15:21 16:46 18:36 20:26 22:51 Topolany 6:38 8:18 10:23 12:23 14:17 14:53 15:23 16:48 18:38 20:28 22:53 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Zd 6:42 8:22 10:27 12:27 14:21 14:57 15:27 16:52 18:42 20:32 22:57 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž. 6:44 8:24 10:29 12:29 14:23 14:59 15:29 16:54 18:44 - 22:59 Prusy-Boškůvky, Boškůvky 6:47 8:27 10:32 12:32 14:26 15:02 15:32 16:57 18:47 - 23:02 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž. 6:50 8:30 10:35 12:35 14:29 15:05 15:35 17:00 18:50 20:34 23:05 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Pošta 6:52 8:32 10:37 12:37 14:31 15:07 15:37 17:02 18:52 20:36 23:07 Vážany, Na Hraničkách 6:53 8:33 10:38 12:38 14:32 15:08 15:38 17:03 18:53 20:37 23:08 Vážany 6:54 9:17 11:17 13:02 14:43 15:09 15:43 17:13 18:54 20:47 23:09
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Vyškov, Autobusové Nádraží 8:06 12:06 16:16 Vyškov, Železniční Stanice 8:07 12:07 16:17 Vyškov, U Podchodu 8:11 12:11 16:21 Vyškov, Tržiště 8:13 12:13 16:23 Vyškov, Marchanice 8:15 12:15 16:25 Křižanovice U Vyškova, Rozcestí 8:16 12:16 16:26 Topolany 8:18 12:18 16:28 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Zd 8:22 12:22 16:32 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž. 8:24 12:24 16:34 Prusy-Boškůvky, Boškůvky 8:27 12:27 16:37 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž. 8:30 12:30 16:40 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Pošta 8:32 12:32 16:42 Vážany, Na Hraničkách 8:33 12:33 16:43 Vážany 9:27 13:27 16:44
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Vyškov, Autobusové Nádraží 8:06 16:16 18:06 Vyškov, Železniční Stanice 8:07 16:17 18:07 Vyškov, U Podchodu 8:11 16:21 18:11 Vyškov, Tržiště 8:13 16:23 18:13 Vyškov, Marchanice 8:15 16:25 18:15 Křižanovice U Vyškova, Rozcestí 8:16 16:26 18:16 Topolany 8:18 16:28 18:18 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Zd 8:22 16:32 18:22 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž. 8:24 16:34 18:24 Prusy-Boškůvky, Boškůvky 8:27 16:37 18:27 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž. 8:30 16:40 18:30 Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Pošta 8:32 16:42 18:32 Vážany, Na Hraničkách 8:33 16:43 18:33 Vážany 13:27 17:27 18:34
Jízdní řád IDS JMK Bus – 752 (Vážany) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 752, Vážany, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vyškov, Autobusové Nádraží stanice do Vážany stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Poslední aktualizace v 28. července 2024
Jízdní řád alternativních tras 752