Linka 752
Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 752 autobus (Aktualizováno)
752 autobus (Vážany) má 16 zastávek odjíždí z Vyškov, Autobusové Nádraží a končí v Vážany.
Vyberte 752 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vážany (16 zastávek)
Vyškov, Autobusové Nádraží
Vyškov, Železniční Stanice
Vyškov, U Podchodu
Vyškov, Palánek
Vyškov, Tyršova
Vyškov, Tržiště
Vyškov, Marchanice
Křižanovice U Vyškova, Rozcestí
Topolany
Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Zd
Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž.
Prusy-Boškůvky, Boškůvky
Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Křiž.
Prusy-Boškůvky, Moravské Prusy, Pošta
Vážany, Na Hraničkách
Vážany
752 Často kladené dotazy
V kolik začne 752 autobus fungovat?
Služby na 752 autobus začínají v 05:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 752 autobus fungovat?
Služby na 752 autobus končí v 16:16 dne sobota.
V kolik dorazí 752 autobus?
Kdy přijde linka Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 752 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 752. autobus zastávka.
752 autobus Jízdní řád
752 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:16 - 22:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:16 - 22:42 | 33 - 125 |
út | 05:16 - 22:42 | 33 - 125 |
st | 05:16 - 22:42 | 33 - 125 |
čt | 05:16 - 22:42 | 33 - 125 |
pá | 05:16 - 22:42 | 33 - 125 |
so | 08:06 - 16:16 | 241 - 249 |
ne | 08:06 - 18:06 | 148 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 752 (od Vyškov, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 752 v reálném čase. (Vážany) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 752 autobus
Ceny IDS JMK 752 (Vážany) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
752 (IDS JMK)
První zastávka 752 autobus cesty je Vyškov, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Vážany. 752 (Vážany) je v provozu během každý den.
Další informace: 752 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 27 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 752 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 752 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 752 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 752 (Vážany) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 752 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 752, v Brno
752 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 156 - Bučovice, aut. st. - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- 210 - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice - Hostěnice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 901 - Hodonín, autobusové nádraží - Hodonín, hřbitov/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 651 - Střílky, náměstí - Nesovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 57 - Pálavské náměstí - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád