Jízdní řád 77 – Ostrava, Výškovice
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Hrabová, Statek | 3:37 | 22:37 | 23:37 | 0:37 | 1:37 | 2:37 |
Hrabová, Bělská | 3:38 | 22:38 | 23:38 | 0:38 | 1:38 | 2:38 |
Hrabová, Beta | 3:39 | 22:39 | 23:39 | 0:39 | 1:39 | 2:39 |
Hrabová, Mostní | 3:40 | 22:40 | 23:40 | 0:40 | 1:40 | 2:40 |
Hrabová, Kostelík | 3:41 | 22:41 | 23:41 | 0:41 | 1:41 | 2:41 |
Hrabová, Šídlovec | 3:42 | 22:42 | 23:42 | 0:42 | 1:42 | 2:42 |
Hrabová, Žižkovská | 3:44 | 22:44 | 23:44 | 0:44 | 1:44 | 2:44 |
Hrabůvka, Benzina | 3:46 | 22:46 | 23:46 | 0:46 | 1:46 | 2:46 |
Hrabůvka, Kostel | 3:49 | 22:49 | 23:49 | 0:49 | 1:49 | 2:49 |
Hrabůvka, Poliklinika | 3:50 | 22:50 | 23:50 | 0:50 | 1:50 | 2:50 |
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih | 3:51 | 22:51 | 23:51 | 0:51 | 1:51 | 2:51 |
Hrabůvka, Sámova | 3:52 | 22:52 | 23:52 | 0:52 | 1:52 | 2:52 |
Zábřeh, Hotel Bělský Les | 3:54 | 22:54 | 23:54 | 0:54 | 1:54 | 2:54 |
Zábřeh, Nám. Snp | 3:56 | 22:56 | 23:56 | 0:56 | 1:56 | 2:56 |
Zábřeh, Kotva | 3:57 | 22:57 | 23:57 | 0:57 | 1:57 | 2:57 |
Zábřeh, Kino Luna | 3:58 | 22:58 | 23:58 | 0:58 | 1:58 | 2:58 |
Výškovice, 29. Dubna | 3:59 | 22:59 | 23:59 | 0:59 | 1:59 | 2:59 |
Ostrava, Výškovice | 4:00 | 23:00 | 0:00 | 1:00 | 2:00 | 3:00 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 77 (Ostrava, Výškovice)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 77, Ostrava, Výškovice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hrabová, Statek stanice do Ostrava, Výškovice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..