Jízdní řád 77 – Ostrava, Hrabová, Statek
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Ostrava, Výškovice | 3:13 | 4:13 | 23:13 | 0:13 | 1:13 | 2:13 |
Výškovice, Nové Výškovice | 3:13 | 4:13 | 23:13 | 0:13 | 1:13 | 2:13 |
Výškovice, 29. Dubna | 3:14 | 4:14 | 23:14 | 0:14 | 1:14 | 2:14 |
Zábřeh, Kino Luna | 3:15 | 4:15 | 23:15 | 0:15 | 1:15 | 2:15 |
Zábřeh, Kotva | 3:17 | 4:17 | 23:17 | 0:17 | 1:17 | 2:17 |
Zábřeh, Nám. Snp | 3:18 | 4:18 | 23:18 | 0:18 | 1:18 | 2:18 |
Zábřeh, Hotel Bělský Les | 3:20 | 4:20 | 23:20 | 0:20 | 1:20 | 2:20 |
Hrabůvka, Sámova | 3:21 | 4:21 | 23:21 | 0:21 | 1:21 | 2:21 |
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih | 3:22 | 4:22 | 23:22 | 0:22 | 1:22 | 2:22 |
Hrabůvka, Poliklinika | 3:24 | 4:24 | 23:24 | 0:24 | 1:24 | 2:24 |
Hrabůvka, Kostel | 3:25 | 4:25 | 23:25 | 0:25 | 1:25 | 2:25 |
Hrabůvka, Benzina | 3:26 | 4:26 | 23:26 | 0:26 | 1:26 | 2:26 |
Hrabová, Žižkovská | 3:29 | 4:29 | 23:29 | 0:29 | 1:29 | 2:29 |
Hrabová, Šídlovec | 3:31 | 4:31 | 23:31 | 0:31 | 1:31 | 2:31 |
Hrabová, Kostelík | 3:32 | 4:33 | 23:32 | 0:32 | 1:32 | 2:32 |
Hrabová, Mostní | 3:33 | 4:34 | 23:33 | 0:33 | 1:33 | 2:33 |
Hrabová, Beta | 3:34 | 4:35 | 23:34 | 0:34 | 1:34 | 2:34 |
Hrabová, Bělská | 3:35 | 4:36 | 23:35 | 0:35 | 1:35 | 2:35 |
Hrabová, Statek | 3:36 | 4:37 | 23:36 | 0:36 | 1:36 | 2:36 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 77 (Ostrava, Hrabová, Statek)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 77, Ostrava, Hrabová, Statek, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ostrava, Výškovice stanice do Hrabová, Statek stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..