Jízdní řád 816 – Znojmo, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Drosendorf, Schulen | - | - | - | - | - | - | - | - | 11:15 | - | - | - | - | 17:15 | - | - |
Drosendorf, Altstadt | - | - | - | - | - | - | - | - | 11:17 | - | - | - | - | 17:17 | - | - |
Vratěnín | 3:48 | - | 5:18 | 6:16 | - | 7:28 | - | 9:28 | 11:28 | - | 13:28 | - | 15:28 | 17:28 | - | - |
Uherčice, Mešovice | 3:51 | - | 5:21 | 6:19 | - | 7:31 | - | 9:31 | 11:31 | - | 13:31 | - | 15:31 | 17:31 | - | - |
Uherčice, U Parku | 3:57 | - | 5:27 | 6:25 | - | 7:37 | - | 9:37 | 11:37 | - | 13:37 | - | 15:37 | 17:37 | 18:37 | - |
Uherčice, Statek Mitrov | 4:00 | - | 5:30 | 6:28 | - | 7:40 | - | 9:40 | 11:40 | - | 13:40 | - | 15:40 | 17:40 | 18:40 | - |
Podhradí Nad Dyjí, Rozcestí | 4:04 | - | 5:34 | 6:32 | - | 7:44 | - | 9:44 | 11:44 | - | 13:44 | - | 15:44 | 17:44 | 18:44 | - |
Stálky | 4:09 | - | 5:39 | 6:37 | - | 7:49 | - | 9:49 | 11:49 | - | 13:49 | - | 15:49 | 17:49 | 18:49 | - |
Šafov | 4:15 | - | 5:45 | 6:43 | - | 7:55 | - | 9:55 | 11:55 | - | 13:55 | - | 15:55 | 17:55 | 18:55 | - |
Starý Petřín | 4:20 | - | 5:50 | 6:48 | - | 8:00 | - | 10:00 | 12:00 | - | 14:00 | - | 16:00 | 18:00 | 19:00 | - |
Starý Petřín, Jazovice | 4:22 | - | 5:52 | 6:50 | - | 8:02 | - | 10:02 | 12:02 | - | 14:02 | - | 16:02 | 18:02 | 19:02 | - |
Lančov, Hostinec | 4:26 | - | 5:56 | 6:54 | - | 8:06 | - | 10:06 | 12:06 | - | 14:06 | - | 16:06 | 18:06 | 19:06 | - |
Lančov, Kaplička | 4:29 | - | 5:59 | 6:57 | - | 8:09 | - | 10:09 | 12:09 | - | 14:09 | - | 16:09 | 18:09 | 19:09 | - |
Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel | 4:35 | 5:05 | 6:05 | 7:05 | - | 8:15 | 9:15 | 10:15 | 12:15 | 13:15 | 14:12 | 15:15 | 16:15 | 18:15 | 19:15 | 20:15 |
Vranov Nad Dyjí, Náměstí | 4:36 | 5:06 | 6:06 | 7:06 | - | 8:16 | 9:16 | 10:16 | 12:16 | 13:16 | 14:13 | 15:16 | 16:16 | 18:16 | 19:16 | 20:16 |
Onšov, Rozcestí | 4:41 | 5:11 | 6:11 | 7:11 | - | 8:21 | 9:21 | 10:21 | 12:21 | 13:21 | 14:18 | 15:21 | 16:21 | 18:21 | 19:21 | 20:21 |
Onšov, Obecní Úřad | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 14:20 | - | - | - | - | - |
Lesná, Hájenka | 4:42 | 5:12 | 6:12 | 7:12 | - | 8:22 | 9:22 | 10:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 | 18:22 | 19:22 | 20:22 |
Lesná, Penzion | 4:45 | 5:15 | 6:15 | 7:15 | 7:07 | 8:25 | 9:25 | 10:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 18:25 | 19:25 | 20:25 |
Vracovice | 4:47 | 5:18 | 6:18 | 7:18 | 7:10 | 8:28 | 9:28 | 10:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 18:28 | 19:28 | 20:28 |
Milíčovice, Na Státní | 4:50 | 5:21 | 6:21 | 7:21 | 7:13 | 8:31 | 9:31 | 10:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 18:31 | 19:31 | 20:31 |
Citonice | 4:52 | 5:24 | 6:24 | 7:24 | 7:16 | 8:34 | 9:34 | 10:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 18:34 | 19:34 | 20:34 |
Znojmo, Kasárna, Rozcestí | 4:54 | 5:27 | 6:27 | 7:27 | 7:19 | 8:37 | 9:37 | 10:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 18:37 | 19:37 | 20:37 |
Znojmo, Pražská, Sídliště | 4:57 | 5:30 | 6:30 | 7:30 | 7:22 | 8:40 | 9:40 | 10:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 18:40 | 19:40 | 20:40 |
Pražská 1712 | 4:58 | 5:31 | 6:31 | 7:31 | 7:23 | 8:41 | 9:41 | 10:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 18:41 | 19:41 | 20:41 |
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně | 5:00 | 5:33 | 6:33 | 7:33 | 7:25 | 8:43 | 9:43 | 10:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 18:43 | 19:43 | 20:43 |
Znojmo, Nám.Komenského | - | - | 6:35 | 7:35 | 7:27 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Znojmo, Autobusové Nádraží | 5:25 | 12:02 | 9:02 | 7:38 | 7:35 | 11:02 | 10:02 | 14:02 | 13:02 | 16:02 | 15:02 | 15:48 | 17:02 | 19:02 | 19:48 | 22:42 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Drosendorf, Schulen | - | - | - | 11:15 | - | 15:15 | - | - |
Drosendorf, Altstadt | - | - | - | 11:17 | - | 15:17 | - | - |
Vratěnín | 5:28 | - | - | 11:28 | - | 15:28 | - | - |
Uherčice, Mešovice | 5:31 | - | - | 11:31 | - | 15:31 | - | - |
Uherčice, U Parku | 5:37 | - | - | 11:37 | - | 15:37 | - | 18:37 |
Uherčice, Statek Mitrov | 5:40 | - | - | 11:40 | - | 15:40 | - | 18:40 |
Podhradí Nad Dyjí, Rozcestí | 5:44 | - | - | 11:44 | - | 15:44 | - | 18:44 |
Stálky | 5:49 | - | - | 11:49 | - | 15:49 | - | 18:49 |
Šafov | 5:55 | - | - | 11:55 | - | 15:55 | - | 18:55 |
Starý Petřín | 6:00 | - | - | 12:00 | - | 16:00 | - | 19:00 |
Starý Petřín, Jazovice | 6:02 | - | - | 12:02 | - | 16:02 | - | 19:02 |
Lančov, Hostinec | 6:06 | - | - | 12:06 | - | 16:06 | - | 19:06 |
Lančov, Kaplička | 6:09 | - | - | 12:09 | - | 16:09 | - | 19:09 |
Vranov Nad Dyjí, Zámecký Hotel | 6:15 | 8:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 | 19:15 |
Vranov Nad Dyjí, Náměstí | 6:16 | 8:16 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:16 | 18:16 | 19:16 |
Onšov, Rozcestí | 6:21 | 8:21 | 10:21 | 12:21 | 14:21 | 16:21 | 18:21 | 19:21 |
Lesná, Hájenka | 6:22 | 8:22 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:22 | 18:22 | 19:22 |
Lesná, Penzion | 6:25 | 8:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 | 18:25 | 19:25 |
Vracovice | 6:28 | 8:28 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 | 19:28 |
Milíčovice, Na Státní | 6:31 | 8:31 | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 | 19:31 |
Citonice | 6:34 | 8:34 | 10:34 | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 18:34 | 19:34 |
Znojmo, Kasárna, Rozcestí | 6:37 | 8:37 | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:37 | 18:37 | 19:37 |
Znojmo, Pražská, Sídliště | 6:40 | 8:40 | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | 18:40 | 19:40 |
Pražská 1712 | 6:41 | 8:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 | 19:41 |
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně | 6:43 | 8:43 | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 | 19:43 |
Znojmo, Autobusové Nádraží | 7:02 | 9:02 | 11:02 | 17:02 | 15:02 | 16:48 | 19:02 | 19:48 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 816 (Znojmo, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 816, Znojmo, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Drosendorf, Schulen stanice do Znojmo, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.