816
Jízdní řád 816 – Lesná, Penzion
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Znojmo, Autobusové Nádraží | 6:35 | 13:55 | 14:55 |
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně | 6:39 | 14:00 | 15:00 |
Znojmo, Pražská, Policie Čr | 6:40 | 14:01 | 15:01 |
Znojmo, Pražská, Sídliště | 6:42 | 14:03 | 15:03 |
Znojmo, Kasárna, Rozcestí | 6:45 | 14:06 | 15:06 |
Citonice | 6:47 | 14:09 | 15:09 |
Milíčovice, Obecní Úřad | 6:52 | 14:13 | 15:13 |
Vracovice | 6:56 | 14:17 | 15:17 |
Vracovice, U Kostela | 6:59 | 14:20 | 15:20 |
Horní Břečkov, Jednota | 7:06 | - | - |
Lesná, Penzion | 7:16 | 14:26 | 15:26 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Znojmo, Autobusové Nádraží | 6:02 |
Znojmo, Nám.Svobody, Lázně | 6:07 |
Znojmo, Pražská, Policie Čr | 6:08 |
Znojmo, Pražská, Sídliště | 6:10 |
Znojmo, Kasárna, Rozcestí | 6:13 |
Citonice | 6:16 |
Milíčovice, Na Státní | 6:19 |
Vracovice | 6:22 |
Lesná, Penzion | 6:26 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 816 (Lesná, Penzion)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 816, Lesná, Penzion, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Znojmo, Autobusové Nádraží stanice do Lesná, Penzion stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.