821
Jízdní řád 821 – Dyjákovice, Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Znojmo, Autobusové Nádraží | 13:04 | 14:44 |
Znojmo, Vídeňská, U Školy | 13:07 | 14:47 |
Dobšice, Rest. | 13:10 | 14:50 |
Dyje, U Železničního Přejezdu | 13:14 | 14:54 |
Tasovice, U Hřbitova | 13:17 | 14:57 |
Tasovice, Škola | 13:20 | 15:00 |
Tasovice, U Prodejen | 13:21 | 15:01 |
Hodonice, Střed | 13:23 | 15:03 |
Krhovice | 13:26 | 15:06 |
Strachotice, Rozcestí | 13:29 | 15:09 |
Valtrovice, Obecní Úřad | 13:31 | 15:11 |
Křídlůvky | 13:36 | 15:16 |
Křídlůvky, Rozcestí | 13:37 | 15:17 |
Hrádek, Zahradnictví | 13:38 | 15:18 |
Hrádek, Kulturní Dům | 13:39 | 15:19 |
Hrádek, U Mlýna | 13:40 | 15:20 |
Dyjákovice, Nad Hostincem | 13:43 | 15:23 |
Dyjákovice, Škola | 13:44 | 15:24 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 821 (Dyjákovice, Škola)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 821, Dyjákovice, Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Znojmo, Autobusové Nádraží stanice do Dyjákovice, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.