931
Jízdní řád 931 – Strážnice, Aut. St.
Jízdní řád na Víkendy
Hroznová Lhota, Zdravotní Středisko | Hroznová Lhota, Obecní Úřad | Hroznová Lhota, Dolní Konec | Kněždub, Obecní Úřad | Kněždub | Tvarožná Lhota | Strážnice, Aut. St. |
---|---|---|---|---|---|---|
4:34 | 4:35 | 4:36 | 4:41 | 4:42 | 4:45 | 5:02 |
5:19 | 5:22 | 5:24 | 5:29 | 5:30 | 5:31 | 5:34 |
5:49 | 5:52 | 5:54 | 5:59 | 6:00 | 6:01 | 6:04 |
6:19 | 6:22 | 6:24 | 6:29 | 6:30 | 6:31 | 6:34 |
6:49 | 6:52 | 6:54 | 6:59 | 7:00 | 7:01 | 7:04 |
6:52 | 6:53 | 6:54 | 6:59 | 7:00 | 7:03 | 7:15 |
7:49 | 7:52 | 7:54 | 7:59 | 8:00 | 8:01 | 8:04 |
9:19 | 9:22 | 9:24 | 9:29 | 9:30 | 9:31 | 9:34 |
11:19 | 11:22 | 11:24 | 11:29 | 11:30 | 11:31 | 11:34 |
12:19 | 12:22 | 12:24 | 12:29 | 12:30 | 12:31 | 12:34 |
13:19 | 13:22 | 13:24 | 13:29 | 13:30 | 13:31 | 13:34 |
14:19 | 14:22 | 14:24 | 14:29 | 14:30 | 14:31 | 14:34 |
14:49 | 14:52 | 14:54 | 14:59 | 15:00 | 15:01 | 15:04 |
15:19 | 15:22 | 15:24 | 15:29 | 15:30 | 15:31 | 15:34 |
16:19 | 16:22 | 16:24 | 16:29 | 16:30 | 16:31 | 16:34 |
17:19 | 17:22 | 17:24 | 17:29 | 17:30 | 17:31 | 17:34 |
18:19 | 18:22 | 18:24 | 18:29 | 18:30 | 18:31 | 18:34 |
19:19 | 19:22 | 19:24 | 19:29 | 19:30 | 19:31 | 19:34 |
22:49 | 22:52 | 22:54 | 22:59 | 23:00 | 23:01 | 23:04 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice | 6:19 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:19 | 18:19 | 20:19 |
Veselí Nad Moravou, Purkyňova | 6:22 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:22 | 18:22 | 20:22 |
Veselí Nad Moravou, Železárny | 6:24 | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 16:24 | 18:24 | 20:24 |
Kozojídky | 6:29 | 10:29 | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 18:29 | 20:29 |
Kozojídky, Zd | 6:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 |
Žeraviny | 6:31 | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 | 18:31 | 20:31 |
Hroznová Lhota, Zdravotní Středisko | 6:34 | 10:34 | 12:34 | 14:34 | 16:34 | 18:34 | 20:34 |
Hroznová Lhota, Obecní Úřad | 6:35 | 10:35 | 12:35 | 14:35 | 16:35 | 18:35 | 20:35 |
Hroznová Lhota, Dolní Konec | 6:36 | 10:36 | 12:36 | 14:36 | 16:36 | 18:36 | 20:36 |
Kněždub, Obecní Úřad | 6:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 | 20:41 |
Kněždub | 6:42 | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 | 20:42 |
Tvarožná Lhota | 6:45 | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 | 20:45 |
Strážnice, Aut. St. | 6:54 | 11:07 | 13:07 | 15:07 | 17:07 | 19:07 | 20:54 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 931 (Strážnice, Aut. St.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 931, Strážnice, Aut. St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice do Strážnice, Aut. St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.