Jízdní řád X8 – Ostrava, Přívoz, Hlavní Nádraží
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nová Ves, Vodárna | - | 3:39 | - | 4:41 | - | 23:39 | - | 0:39 | - | 1:39 | - | 2:39 |
Ostrava, Hulváky | - | 3:41 | - | 4:43 | - | 23:41 | - | 0:41 | - | 1:41 | - | 2:41 |
Mar. Hory, Prostorná | - | 3:42 | - | 4:44 | - | 23:42 | - | 0:42 | - | 1:42 | - | 2:42 |
Mar. Hory, Daliborova | - | 3:43 | - | 4:45 | - | 23:43 | - | 0:43 | - | 1:43 | - | 2:43 |
Mar. Hory, Mariánské Náměstí | 3:08 | 3:44 | 4:08 | 4:47 | 23:08 | 23:44 | 0:08 | 0:44 | 1:08 | 1:44 | 2:08 | 2:44 |
Mor. Ostrava, Dům Energetiky | 3:09 | 3:45 | 4:09 | 4:48 | 23:09 | 23:45 | 0:09 | 0:45 | 1:09 | 1:45 | 2:09 | 2:45 |
Mor. Ostrava, Na Jízdárně | 3:11 | 3:47 | 4:11 | 4:50 | 23:11 | 23:47 | 0:11 | 0:47 | 1:11 | 1:47 | 2:11 | 2:47 |
Mor. Ostrava, Petra Křičky | 3:12 | 3:48 | 4:12 | 4:51 | 23:12 | 23:48 | 0:12 | 0:48 | 1:12 | 1:48 | 2:12 | 2:48 |
Mor. Ostrava, Úan | 3:14 | 3:50 | 4:14 | 4:53 | 23:14 | 23:50 | 0:14 | 0:50 | 1:14 | 1:50 | 2:14 | 2:50 |
Mor. Ostrava, Karolina | 3:15 | 3:51 | 4:15 | 4:54 | 23:15 | 23:51 | 0:15 | 0:51 | 1:15 | 1:51 | 2:15 | 2:51 |
Mor. Ostrava, Elektra | 3:17 | 3:53 | 4:17 | 4:56 | 23:17 | 23:53 | 0:17 | 0:53 | 1:17 | 1:53 | 2:17 | 2:53 |
Mor. Ostrava, Stodolní | 3:18 | 3:54 | 4:18 | 4:57 | 23:18 | 23:54 | 0:18 | 0:54 | 1:18 | 1:54 | 2:18 | 2:54 |
Mor. Ostrava, Důl Jindřich | 3:20 | 3:56 | 4:20 | 4:59 | 23:20 | 23:56 | 0:20 | 0:56 | 1:20 | 1:56 | 2:20 | 2:56 |
Mor. Ostrava, Křižíkova | 3:21 | 3:57 | 4:21 | 5:00 | 23:21 | 23:57 | 0:21 | 0:57 | 1:21 | 1:57 | 2:21 | 2:57 |
Přívoz, Sad B. Němcové | 3:24 | 4:00 | 4:24 | 5:04 | 23:24 | 0:00 | 0:24 | 1:00 | 1:24 | 2:00 | 2:24 | 3:00 |
Přívoz, Nám. S. Čecha | 3:25 | 4:01 | 4:25 | 5:06 | 23:25 | 0:01 | 0:25 | 1:01 | 1:25 | 2:01 | 2:25 | 3:01 |
Přívoz, Hlavní Nádraží | 3:27 | 4:03 | 4:27 | 5:08 | 23:27 | 0:03 | 0:27 | 1:03 | 1:27 | 2:03 | 2:27 | 3:03 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – X8 (Ostrava, Přívoz, Hlavní Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase X8, Ostrava, Přívoz, Hlavní Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Nová Ves, Vodárna stanice do Přívoz, Hlavní Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..