Jízdní řád X8 – Ostrava, Mar. Hory, Mariánské Náměstí
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Přívoz, Hlavní Nádraží | 3:50 | 22:50 | 23:50 | 0:50 | 1:50 | 2:50 |
Přívoz, Nám. S. Čecha | 3:51 | 22:51 | 23:51 | 0:51 | 1:51 | 2:51 |
Přívoz, Sad B. Němcové | 3:52 | 22:52 | 23:52 | 0:52 | 1:52 | 2:52 |
Mor. Ostrava, Křižíkova | 3:54 | 22:54 | 23:54 | 0:54 | 1:54 | 2:54 |
Mor. Ostrava, Důl Jindřich | 3:56 | 22:56 | 23:56 | 0:56 | 1:56 | 2:56 |
Mor. Ostrava, Stodolní | 3:58 | 22:58 | 23:58 | 0:58 | 1:58 | 2:58 |
Mor. Ostrava, Elektra | 3:59 | 22:59 | 23:59 | 0:59 | 1:59 | 2:59 |
Mor. Ostrava, Karolina | 4:00 | 23:00 | 0:00 | 1:00 | 2:00 | 3:00 |
Mor. Ostrava, Úan | 4:03 | 23:03 | 0:03 | 1:03 | 2:03 | 3:03 |
Mor. Ostrava, Petra Křičky | 4:05 | 23:05 | 0:05 | 1:05 | 2:05 | 3:05 |
Mor. Ostrava, Na Jízdárně | 4:06 | 23:06 | 0:06 | 1:06 | 2:06 | 3:06 |
Mor. Ostrava, Dům Energetiky | 4:08 | 23:08 | 0:08 | 1:08 | 2:08 | 3:08 |
Mar. Hory, Mariánské Náměstí | 4:10 | 23:10 | 0:10 | 1:10 | 2:10 | 3:10 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – X8 (Ostrava, Mar. Hory, Mariánské Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase X8, Ostrava, Mar. Hory, Mariánské Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Přívoz, Hlavní Nádraží stanice do Mar. Hory, Mariánské Náměstí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh X8 z Přívoz, Hlavní Nádraží do Mar. Hory, Mariánské Náměstí.