קו 118
כפר סבא←צור יצחק
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 118 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 118 (כפר סבא←צור יצחק) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית כפ''ס/רציפים ומסתיים בנחל איילון/כביש 5533.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 118 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←צור יצחק (20 תחנות)
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
תחנת רכבת נורדאו
נורדאו/רופין
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
צומת ניר אליהו
צומת אייל
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
שדרות הארץ/דרך הפרחים
צומת טירה
צומת צור נתן
כביש 5533/נחל אלכסנדר
נחל אלכסנדר/כביש 5533
נחל אלכסנדר/נחל הדס
נחל איילון/נחל פארן
נחל איילון/נחל פולג
נחל איילון/כביש 5533
שאלות ותשובות לגבי קו 118
מתי מתחיל לפעול קו 118?
קו 118 מתחיל לפעול ב-08:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 118 מפסיק לעבוד?
קו 118 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 118?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←צור יצחק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←צור יצחק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 118 (כפר סבא←צור יצחק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←צור יצחק (כפר סבא←צור יצחק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 118 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 118 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 118 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 118 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 118
קו האוטובוס 118, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:45 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ב׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ג׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ד׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ה׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ו׳ | 09:30 - 13:00 | 210 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל118 (מ תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 118 (כפר סבא←צור יצחק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 118
תעריף הנסיעה ב118 (כפר סבא←צור יצחק) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
118 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 118 היא תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים והתחנה האחרונה היא נחל איילון/כביש 5533.
קו 118 (כפר סבא←צור יצחק) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 118. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 118.
מעקב אחר קו האוטובוס 118 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 118 (כפר סבא←צור יצחק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 118 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 118 ב-ישראל
118 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 36 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->אמטיראת-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ כסיפה/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 387 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->מכללה טכנולוגית חיל האוויר/דרך אילן רמון-באר שבע-21ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 92 - בית''ר/ההסתדרות-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 180 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 47 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 42 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->בית רבקה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים