קו 12
קריית עקרון←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (קריית עקרון←רחובות) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכביש 40/גבעת ברנר ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית עקרון←רחובות (37 תחנות)
כביש 40/גבעת ברנר
כביש 40/פאוור סנטר בילו
בית חולים קפלן/דרך פסטרנק
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
מסוף אגד אושיות
שדרות הקיבוצים/צבי אפל
לח''י/חיים ברלב
חיים בר לב/מוקסיי
ישראל בלקינד/משה פורר
דרך ירושלים/אורי כהן
דרך ירושלים/שרגא בן ארי
ירושלים/מגיני הגליל
ירושלים/לח''י
ירושלים/זכריה מדאר
בי''ס רמת אלון
זכריה מדאר/ההגנה
ההגנה/לח''י
ההגנה/פלמח
ההגנה/מרגולין
מרגולין/השומרים
גורודסקי/יחיאל פלדי
גורודסקי/חיים סירני
גורודיסקי/מנוחה ונחלה
מנוחה ונחלה/תר''ן
בית ספר דה שליט
בית ספר בכור לוי
הנשיא הראשון/קיפניס
הרב יעקב ברמן/משה קיפניס
אפרים קציר/אברהם הרשקו
אחוזת הנשיא
פרופ' א.ד ברגמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-08:40 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-14:20 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו קריית עקרון←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית עקרון←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (קריית עקרון←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית עקרון←רחובות (קריית עקרון←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 08:45 - 20:02
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:40 - 14:20 | 20 - 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 08:45 - 20:02 | 20 |
ד׳ | 08:45 - 20:02 | 20 |
ה׳ | 08:45 - 20:02 | 20 |
ו׳ | 08:40 - 14:20 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ כביש 40/גבעת ברנר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (קריית עקרון←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (קריית עקרון←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא כביש 40/גבעת ברנר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 12 (קריית עקרון←רחובות) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (קריית עקרון←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 277 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 782 - רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 12א - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 36 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים