Fortsæt til primært indhold
Bus - 184

184

Holte St. - Nørreport St. (Nørre Voldgade)

Movia

184 bus Køreplan

184 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 00:18 - 23:48

Dag Kørselstider
mandag 00:18 - 23:48
tirsdag 00:18 - 23:48
onsdag 00:18 - 23:48
torsdag 00:18 - 23:48
fredag 00:18 - 23:48
lørdag 00:18 - 23:48
søndag 00:18 - 23:48
Vis den fulde rejseplan
Linje status
Udgivet den: 17.06.2021 08:20
Omlægninger pga Den Grønne halvmarathon i Lyngby
Læs hele opdateringen

184 bus Rutekort

184 bus Linjekort

184 bus Ruteplan og stoppesteder

184 bus (retning: Holte St.) har 34 stoppesteder med afgang fra Nørreport St. (Nørre Voldgade) og endestation Holte St..

184 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 00:18 og stopper kl. 23:48. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Linje status
Udgivet den: 17.06.2021 08:20
Omlægninger pga Den Grønne halvmarathon i Lyngby
Læs hele opdateringen

Vælg hvilken som helst af 184 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Holte St. (34 stop)

Se PDF: 184 køreplan, stoppesteder og kort

184 OSS

  • Hvad tid begynder 184 busat køre?

    Service på bus 184 begynder kl. 00:18 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 184 bus op med at køre?

    Service på bus 184 stopper kl. 23:48 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 184 bus?

    Hvornår ankommer Bus Holte St. - Nørreport St. (Nørre Voldgade) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Holte St. - Nørreport St. (Nørre Voldgade) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 184 bus stoppesteder

Nørreport St. (Nørre Voldgade) • Georg Brandes Plads Parkmuseerne (Sølvgade) • Sølvtorvet (Sølvgade) • Rigshospitalet Syd (Tagensvej) • Nørre Campus (Nørre Allé) • Universitetsparken (Nørre Allé) • Vibenshus Runddel St. (Lyngbyvej) • Haraldsgade (Lyngbyvej) • Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej) • Ryparken St. (Lyngbyvej) • Emdrupvej (Lyngbyvej) • Søholm (Lyngbyvej) • Tuborgvej (Lyngbyvej) • Dyssegård St. • Kildegårds Plads (Lyngbyvej) • Søgårdsvej (Lyngbyvej) • Sønderbakken (Lyngbyvej) • Søbredden (Lyngbyvej) • Brogårdsvej (Lyngbyvej) • Mariebjerg (Lyngbyvej) • Christian X's Allé (Lyngby Hovedgade) • Lyngby St. (Gammel Jernbanevej) • Lyngby Kirke (Lyngby Hovedgade) • Lyngby Mølle (Lyngby Hovedgade) • Sorgenfri Slot (Kongevejen) • Æblevænget (Kongevejen) • Skovbrynet (Kongevejen) • Frilandsmuseet (Kongevejen) • Virumvej (Kongevejen) • Ahornvej (Kongevejen) • Frederiksdalsvej (Kongevejen) • Hjortholmsvej (Kongevejen) • Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej) • Holte St.

184 bus Køreplan

184 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 00:18 - 23:48

Dag Kørselstider
mandag 00:18 - 23:48
tirsdag 00:18 - 23:48
onsdag 00:18 - 23:48
torsdag 00:18 - 23:48
fredag 00:18 - 23:48
lørdag 00:18 - 23:48
søndag 00:18 - 23:48

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

184 (Movia)

Det første stop på 184 bus ruten er Nørreport St. (Nørre Voldgade), og det sidste stop er Holte St.. 184 (retning: Holte St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 184 har 34 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 40 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 184 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 184 busfor at komme på.

184 i nærheden af mig

184 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 184 med appen!