246T-linja
Espoon keskus-Bodom-Röylä
HSL
HSL 246T bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
246T-bussilla (Espoontori) on 23 pysäkkiä alkaen asemalta Röylän Koulu ja päättyen asemalle Espoon Keskus.
Valitse alta mikä tahansa 246T-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Espoontori (23 pysäkkiä)
Röylän Koulu
Snettans
Niittyveräjä
Pakankylän Koulu
Kaisankoti
Uusitorppa
Pirttimäki
Pihapirtintie
Kalmari
Aurinkoniityntie
Kellonummi
Oittaanranta
Lukkarinpuro
Korsbacka
Vesirattaanmäki
Tollinmäki
Ikea Espoo
Lommila
Lehtimäki
Kirkkopuisto
Kaivomestarinkatu
Espoon Keskus
Espoon Keskus
246T UKK
Mihin aikaan 246T bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 246T bussi -pysäkillä klo 07:35 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 246T bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 246T bussi -pysäkillä klo 10:04 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 246T bussi saapuu?
Milloin Espoon keskus-Bodom-Röylä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Espoon keskus-Bodom-Röylä Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 246T (Espoontori) bussi?
Espoon keskus-Bodom-Röylä (Espoontori) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 246T bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 246T bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 246T bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 246T bussi pysäkki.
246T-bussi -aikataulu
246T-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 07:35 - 10:04
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:35 - 10:04 | 19 - 38 |
ti | 07:35 - 10:04 | 19 - 38 |
ke | 07:35 - 10:04 | 19 - 38 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 07:35 - 10:04 | 19 - 38 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 246T (asemalta Röylän Koulu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 246T (Espoontori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
246T -linjan bussi-maksu
HSL 246T (Espoontori) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
246T (HSL)
246T-bussin ensimmäinen pysäkki on Röylän Koulu ja viimeinen pysäkki on Espoon Keskus. 246T (Espoontori) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 246T -linjalla on 23 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 25 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 246T-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 246T-bussi-linjalle.
Linjojen 246T reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 246T (Espoontori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 246T bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 246T, Helsinki
246T - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 972 - Korso-Alikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 36 - Konala-Kannelmäki-Maununneva-Pirkkola/ Aikataulu
- 721N - Rautatientori-Honkanummi-Havukoski-Päiväkumpu-Koivukylä/ Aikataulu
- 97 - Itäkeskus(M)-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu
- 702 - Jakomäki-Puistola-Malmi-Tapaninvainio-Savela/ Aikataulu
- 96 - Vuosaari(M)-Porslahdentie/ Aikataulu
- 349B - Lepsämänjoki-Kalajärvi/ Aikataulu
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 548 - Tapiola (M)-Mankkaa-Kauniainen-Viherlaakso-Jupperi/ Aikataulu
- 909 - Veikkola-Lapinkylä-Kauhala/ Aikataulu
- 738 - Kalasatama (M)-Keravan asema/ Aikataulu
- 500 - Itäkeskus(M)-Pasila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 502 - Kallio-Meilahti-Munkkiniemi-Leppävaara/ Aikataulu
- 87N - Rautatientori-Yliskylä-Kruunuvuorenranta/ Aikataulu
- 300 - Elielinaukio-Myyrmäki/ Aikataulu
- 989 - Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu
- 207 - Leppävaara-Lintukorpi/ Aikataulu
- 455A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Mäntysalo)/ Aikataulu
- 518 - Ilmala-Pasila-Kuninkaanmäki/ Aikataulu