קו 3
בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 3 (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 78 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבר רב האי/סעדיה הגאון ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (78 תחנות)
בר רב האי/סעדיה הגאון
בר רב האי/מרסיי
מרסיי/בר רב האי
מרסיי/דרך צרפת
דרך צרפת/יציאת אירופה
יציאת אירופה/ז'ורס
פייר קניג
העוגן/פייר קניג
העוגן/יאיר שטרן
העוגן/התורן
אלנבי
ההגנה/יואב
אבנר/ההגנה
יואב/אבנר
יואב/צהל
קופת חולים/צהל
צה"ל/עמל
צה''ל/ניל''י
צה''ל/דרור
צהל/רוטשילד
בית חולים איטלקי/המגינים
המגינים/בן גוריון
המגינים/עין דור
המגינים/הבנקים
המגינים/ככר ההגנה
קרית הממשלה/פל ים
פלים/קיבוץ גלויות
שיבת ציון/מעלה השחרור
דאר/מעלה השחרור
שמריהו לוין/אבן סינא
העירייה
הרצל/הלל יפה
הרצל/חיים וייצמן
שוק תלפיות/ארלוזורוב
ארלוזורוב/מיכאל
הפועל/ציפורה זייד
בית ספר בית יעקב/המיימוני
ליאון בלום/רמב''ן
לאון בלום/חנה סנש
ליאון בלום
ליאון בלום/ויינגייט
קיש/האסיף
קיש/הנרייטה סאלד
קיש/יפה נוף
בית חולים אלישע/ווגווד
ווגווד/הנשיא
מרכז הכרמל/דרך הים
דרך הים/הדסים
דרך הים/אשכולות
דרך הים/הנרקיסים
דרך הים/הרקפות
מלון הר כרמל/דרך הים
דרך הים/התמר
התמר/אגמון
התמר/החרוב
דרך הים/התמר
דרך הים/דולב
דרך הים/הולצברג
בית חולים 10/דרך הים
אצל/הרותם
המלך דוד/אצל
המלך דוד/המלך עוזיהו
המלך דוד/המלך אסא
המלך חזקיהו/המלך יהושפט
המלך שלמה/המלך חזקיהו
המלך שלמה/המלך שאול
המלך שלמה/המלך שאול א
בית עלמין/שער אורן
בית עלמין/שער ברוש
בית עלמין/שער הדס
בית עלמין/שער תמר
מגורשי ספרד/מסילת ישרים
אכסנית הנוער/מגורשי ספרד
ספורטן/צביה ויצחק
מרכז הקונגרסים/קדושי יסי
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:30 | 10 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 22:30 | 12 - 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 22:30 | 10 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 22:30 | 10 - 20 |
ו׳ | 05:40 - 16:30 | 15 - 20 |
ש׳ | 20:30 - 22:45 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ בר רב האי/סעדיה הגאון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
3 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 3 היא בר רב האי/סעדיה הגאון והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 3 (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (בר רב האי/סעדיה הגאון←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 49 - שוק עירוני-דימונה<->אצטדיון טרנר-באר שבע-2א/ לוח זמנים
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 812 - שאולזון/רוזנטל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ח/ לוח זמנים