Fortsæt til primært indhold
Bus - 431

431

Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Vink - Hårslev Efterskole (Hårslevvej)

Movia

431 bus Køreplan

431 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:02 - 22:34

Dag Kørselstider
mandag 06:02 - 22:34
tirsdag 06:02 - 22:34
onsdag 06:02 - 22:34
torsdag 06:02 - 22:34
fredag 06:02 - 22:34
lørdag 08:34 - 22:34
søndag 08:34 - 22:34
Vis den fulde rejseplan

431 bus Rutekort

431 bus Linjekort

431 bus Ruteplan og stoppesteder

431 bus (retning: Dalmose Terminal) har 20 stoppesteder med afgang fra Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) og endestation Dalmose Terminal (Stationsvej).

431 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:02 og stopper kl. 22:34. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 431 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Dalmose Terminal (20 stop)

Se PDF: 431 køreplan, stoppesteder og kort

431 OSS

  • Hvad tid begynder 431 busat køre?

    Service på bus 431 begynder kl. 06:02 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 431 bus op med at køre?

    Service på bus 431 stopper kl. 22:34 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 431 bus?

    Hvornår ankommer Bus Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Vink - Hårslev Efterskole (Hårslevvej) linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Vink - Hårslev Efterskole (Hårslevvej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 431 bus stoppesteder

Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) • Selandia (Vestre Ringgade) • Vesterport (Vestre Ringgade) • Bilka (Sdr.Ringgade) • Trafikcenter Allé (Sdr.Ringgade) • Gardehusarkasernen (Sdr.Ringgade) • Søvej (Slagelsevej) • Harrested (Slagelsevej) • Sludstrup (Slagelsevej) • Skørpinge (Slagelsevej) • Mindelundsvej (Slagelsevej) • Forsøgsvej (Slagelsevej) • Flakkebjerg Efterskole (Slagelsevej) • Flakkebjerg Hovedgade Gimlingevej • Flakkebjerg Skole (Flakkebjerg Hovedgade) • Sorø Landevej (Flakkebjergvej) • Høvevej (Sorø Landevej) • Gartnerhaven (Hovedgaden) • Hovedgaden (Stationsvej) • Dalmose Terminal (Stationsvej)

Liste over gader under 431 bus

Nordre Stationsvej 18D • Vestre Ringgade 33 • Vestre Ringgade 126 • Sønder Ringgade • Slagelsevej 59B • Slagelsevej 45 • Slagelsevej 30 • Skørpingevej 34 • Slagelsevej 16 • Slagelsevej 12B • Flakkebjerg Hovedgade 11B • Flakkebjerg Hovedgade 32 • Flakkebjergvej 10 • Gartnerhaven 10 • Stationsvej 5 • Stationsvej

431 bus Køreplan

431 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:02 - 22:34

Dag Kørselstider
mandag 06:02 - 22:34
tirsdag 06:02 - 22:34
onsdag 06:02 - 22:34
torsdag 06:02 - 22:34
fredag 06:02 - 22:34
lørdag 08:34 - 22:34
søndag 08:34 - 22:34

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

431 (Movia)

Det første stop på 431 bus ruten er Slagelse St. (Ndr.Stationsvej), og det sidste stop er Dalmose Terminal (Stationsvej). 431 (retning: Dalmose Terminal) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 431 har 20 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 26 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 431 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 431 busfor at komme på.

431 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 431 med appen!