431 linje
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Dalmose Terminal (Stationsvej)
Movia
Movia 431 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
431 bus (Slagelse St.) har 19 stoppesteder med afgang fra Dalmose Terminal (Stationsvej) og endestation Slagelse St. (Ndr.Stationsvej).
Vælg hvilken som helst af 431 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Slagelse St. (19 stop)
Dalmose Terminal (Stationsvej)
Gartnerhaven (Hovedgaden)
Sorø Landevej (Flakkebjergvej)
Flakkebjerg Skole (Flakkebjerg Hovedgade)
Flakkebjerg Hovedgade Gimlingevej
Flakkebjerg Efterskole (Slagelsevej)
Forsøgsvej (Slagelsevej)
Mindelundsvej (Slagelsevej)
Skørpinge (Slagelsevej)
Sludstrup (Slagelsevej)
Harrested (Slagelsevej)
Søvej (Slagelsevej)
Gardehusarkasernen (Sdr.Ringgade)
Kongevejen (Sdr.Ringgade)
Trafikcenter Allé (Sdr.Ringgade)
Bilka (Sdr.Ringgade)
Vesterport (Vestre Ringgade)
Selandia (Vestre Ringgade)
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
431 OSS
Hvad tid begynder 431 busat køre?
Service på bus 431 begynder kl. 06:30 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 431 bus op med at køre?
Service på bus 431 stopper kl. 21:00 på søndag, lørdag.
Hvad tid ankommer 431 bus?
Hvornår ankommer bus Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Dalmose Terminal (Stationsvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Dalmose Terminal (Stationsvej) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 431 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 431 bus stop.
431 bus Køreplan
431 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 06:30 - 21:30
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:30 - 21:30 | 47 - 60 |
tir | 06:30 - 21:30 | 47 - 60 |
ons | 06:30 - 21:30 | 47 - 60 |
tor | 06:30 - 21:30 | 47 - 60 |
fre | 06:30 - 21:30 | 47 - 60 |
lør | 09:00 - 21:00 | 120 |
søn | 09:00 - 21:00 | 120 |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 431 (fra Dalmose Terminal (Stationsvej)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 431 (Slagelse St.) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
431 linje bus billetpris
Movia 431 (Slagelse St.) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
431 (Movia)
Det første stop på 431 bus ruten er Dalmose Terminal (Stationsvej), og det sidste stop er Slagelse St. (Ndr.Stationsvej). 431 (Slagelse St.) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 431 har 19 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 30 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 431 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 431 busfor at komme på.
Linje 431 bus sporing i realtid
Spor linje 431 (Slagelse St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 431 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bybane, bus eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 431, i Danmark
431 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 260R - Ringsted St. - Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)/ Tidsplan
- 7A - Sjælør St. (Sjælør Boulevard) - Rødovrehallen (Sløjfen)/ Tidsplan
- 760 - Sakskøbing St. (Jernbanegade) - Vordingborg Uddannelsescenter (Chr Richardtsvej)/ Tidsplan
- 962 - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)/ Tidsplan
- 265 - Haslev St. (Stationsvej) - Sofiendalsskolen (Sofiendalsvej)/ Tidsplan
- 182 - Lyngby St. - Lyngby St./ Tidsplan
- 552 - Kystskoven Klintedalsvej (Røsnæsvej) - Raklev skole (Elledevej)/ Tidsplan
- 470R - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Skælskør Busterminal (Stationsvej)/ Tidsplan
- 116 - Høje Taastrup St. - Høje Taastrup St./ Tidsplan
- 320R - Frederikssund St. - Helsinge St./ Tidsplan
- 167 - Herlev St. - Kildegårdskolen (Gammel Klausdalsbrovej)/ Tidsplan
- 773 - Vink - Ørsløkke (Pederstrupvej) - Nakskov St. (Perlestikkergade)/ Tidsplan
- 70E - Bavarian Nordic (Hejreskovvej) - Humlebæk St. Vest (Humlebæk Center)/ Tidsplan
- 225 - Ishøj St. - Karlslunde St./ Tidsplan
- 505 - Holbæk St. - Holbæk St./ Tidsplan
- 157 - Ballerup St. (Banegårdspladsen) - Ballerup St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 740 - Gedser Færge (Jernbanevejen) - Nykøbing Falster St. (Brovejen)/ Tidsplan
- 315 - Skibby Bymidten (Hovedgaden) - Frederikssund St./ Tidsplan
- 604 - Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej) - Udsigtsbakken (Gavnøvej)/ Tidsplan
- 603 - Kasernen (Kasernevej) - Enøby (Enø Kystvej)/ Tidsplan