Fortsæt til primært indhold
Bus - 553

553

Bjørnstrup vendepladsen (Røsnæsvej) - Kalundborg St.

Movia

553 bus Køreplan

553 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:49 - 23:20

Dag Kørselstider
mandag 05:49 - 23:20
tirsdag 05:49 - 23:20
onsdag 05:49 - 23:20
torsdag 05:49 - 23:20
fredag 05:49 - 23:20
lørdag 08:20 - 21:20
søndag 08:20 - 21:20
Vis den fulde rejseplan

553 bus Rutekort

553 bus Linjekort

553 bus Ruteplan og stoppesteder

553 bus (retning: Bjørnstrup) har 23 stoppesteder med afgang fra Kalundborg St. og endestation Bjørnstrup Vendepladsen (Røsnæsvej).

553 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:49 og stopper kl. 23:20. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 553 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Bjørnstrup (23 stop)

Se PDF: 553 køreplan, stoppesteder og kort

553 OSS

  • Hvad tid begynder 553 busat køre?

    Service på bus 553 begynder kl. 05:49 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 553 bus op med at køre?

    Service på bus 553 stopper kl. 21:20 på søndag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 553 bus?

    Hvornår ankommer Bus Bjørnstrup vendepladsen (Røsnæsvej) - Kalundborg St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Bjørnstrup vendepladsen (Røsnæsvej) - Kalundborg St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 553 bus stoppesteder

Kalundborg St. • Skibbrogade (Bredgade) • Biblioteket (Klosterparkvej) • Bredekildevej (Klosterparkvej) • Sct Olai Parken (Klosterparkvej) • Aktivarius (Klosterparkvej) • Skolen På Herredsåsen (Klosterparkvej) • Hestehavebakken (Nyrupvej) • Bøgebjergvej (Nyrupvej) • Bøgebakken (Nyrupvej) • Nyrup Skolevej (Nyrupvej) • Lynggårdsvej (Nyrupvej) • Hjorthøj (Nyrupvej) • Røsnæsvej (Nyrupvej) • Nostrup (Røsnæsvej) • Charlesvej (Røsnæsvej) • Stendyssevej (Røsnæsvej) • Ulstrup Vænge (Røsnæsvej) • Fjordbakken (Røsnæsvej) • Ulstrup Sandåsvej (Røsnæsvej) • Nybyvej (Røsnæsvej) • Bjørnstrup (Røsnæsvej) • Bjørnstrup Vendepladsen (Røsnæsvej)

553 bus Køreplan

553 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:49 - 23:20

Dag Kørselstider
mandag 05:49 - 23:20
tirsdag 05:49 - 23:20
onsdag 05:49 - 23:20
torsdag 05:49 - 23:20
fredag 05:49 - 23:20
lørdag 08:20 - 21:20
søndag 08:20 - 21:20

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

553 (Movia)

Det første stop på 553 bus ruten er Kalundborg St., og det sidste stop er Bjørnstrup Vendepladsen (Røsnæsvej). 553 (retning: Bjørnstrup) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 553 har 23 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 23 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 553 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 553 busfor at komme på.

553 i nærheden af mig

553 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 553 med appen!