Fortsæt til primært indhold
Bus - 318

318

Frederikssund St. - Skibby Bymidten (Hovedgaden)

Movia

318 bus Køreplan

318 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:52 - 22:12

Dag Kørselstider
mandag 05:52 - 22:12
tirsdag 05:52 - 22:12
onsdag 05:52 - 22:12
torsdag 05:52 - 22:12
fredag 05:52 - 22:12
lørdag 08:02 - 22:02
søndag 08:02 - 22:02
Vis den fulde rejseplan

318 bus Rutekort

318 bus Linjekort

318 bus Ruteplan og stoppesteder

318 bus (retning: Frederikssund St.) har 21 stoppesteder med afgang fra Skibby Bymidten (Hovedgaden) og endestation Frederikssund St..

318 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:52 og stopper kl. 22:12. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 318 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Frederikssund St. (21 stop)

Se PDF: 318 køreplan, stoppesteder og kort

318 OSS

  • Hvad tid begynder 318 busat køre?

    Service på bus 318 begynder kl. 05:52 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 318 bus op med at køre?

    Service på bus 318 stopper kl. 22:02 på søndag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 318 bus?

    Hvornår ankommer Bus Frederikssund St. - Skibby Bymidten (Hovedgaden) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Frederikssund St. - Skibby Bymidten (Hovedgaden) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 318 bus stoppesteder

Skibby Bymidten (Hovedgaden) • Kærvej (Selsøvej) • Vibevej Marbækhallen (Selsøvej) • Manderup (Selsøvej) • Selsø Kirke (Selsøvej) • Sønderby (Skovvejen) • Østby (Baunehøjvej) • Teglværksvej (Østbyvej) • Kildevej (Østbyvej) • Egevej (Østbyvej) • Torpevej (Østergade) • Skuldelev Kirke (Østergade) • Tørslev (Tørslevvej) • Gerlev (Bygaden) • Egelundsvej (Skovnæsvej) • Falck Station (Færgevej) • Rosenvænget (Færgevej) • Borgervænget (Færgevej) • Skyllebakkegade (Færgevej) • Kalvøvej (Bruhnsvej) • Frederikssund St.

318 bus Køreplan

318 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:52 - 22:12

Dag Kørselstider
mandag 05:52 - 22:12
tirsdag 05:52 - 22:12
onsdag 05:52 - 22:12
torsdag 05:52 - 22:12
fredag 05:52 - 22:12
lørdag 08:02 - 22:02
søndag 08:02 - 22:02

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

318 (Movia)

Det første stop på 318 bus ruten er Skibby Bymidten (Hovedgaden), og det sidste stop er Frederikssund St.. 318 (retning: Frederikssund St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 318 har 21 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 39 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 318 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 318 busfor at komme på.

318 i nærheden af mig

318 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 318 med appen!