67 linje
Viborg Rtb. - Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
NT
NT 67 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
67 bus (Aars) har 37 stoppesteder med afgang fra Viborg Rtb. og endestation Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.).
Vælg hvilken som helst af 67 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Aars (37 stop)
Viborg Rtb.
Boyesgade (Viborg Kom)
Rigsarkivet (Viborg Kom)
Rødevej (Viborg Kom)
Tårnparken (Viborg Kom)
Vævervej/Farvervej (Viborg Kom)
Fabrikvej/Farvervej (Viborg Kom)
Industrivej/Fabrikvej (Viborg Kom)
Dyrskuepladsen (Viborg Kom)
Agerlandsvej/Vognmagervej (Viborg Kom)
Havrisvej/Løgstørvej (Viborg Kom)
Fjordvænget/Højskolebakken (Viborg Kom)
Højskolen/Skals (Viborg Kom)
Skals (Viborg Kom)
Skringstrupvej/Hovedgaden (Viborg Kom)
Industriparken/Hovedgaden (Viborg Kom)
Låstrupvej/Løgstørvej (Viborg Kom)
Ulbjerg Kirke (Viborg Kom)
Store Torup (Viborg Kom)
Gørup (Viborg Kom)
Bystrup (Fjordvej / Vesthimmerlands Komm.)
Gedsted (Vesterbro / Vesthimmerlands Komm.)
Tinghusene (Tinghusvej / Vesthimm. Komm.)
Ullits (Nibevej / Vesthimm. Komm.)
Industrivej (Søndergade / Farsø)
Nybovej (Søndergade / Farsø / Vesthimmerland)
Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.)
Tulipanvej (Nørregade / Farsø / Vesthimmerland)
Sygehuset (Nørregade / Farsø / Vesthimmerland)
Havbro (Vesthimm. Komm.)
Forbindelsesvej (Løgstørvej / Havbro / Vesthimmer
Jelstrup (Løgstørvej / Vesthimm. Komm.)
Danpo / Aars Vest (Løgstørvej / Vesthim. Komm)
Vestermarkskolen (Løgstørvej / Aars)
Vesthimmerlands Rådhus (Vestre Boulevard / Aars)
Vesthimmerlands Gymnasium (Jyllandsgade / Aars)
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.)
67 OSS
Hvad tid begynder 67 busat køre?
Service på bus 67 begynder kl. 06:18 på fredag.
Hvad tider holder 67 bus op med at køre?
Service på bus 67 stopper kl. 17:32 på søndag, torsdag, lørdag.
Hvad tid ankommer 67 bus?
Hvornår ankommer Bus Viborg Rtb. - Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Viborg Rtb. - Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.) linje, der er tættest på din placering.
Kører NTs 67 bus linje Kristi Himmelfartsdag and Pinsedag?
67 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag and Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 67 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 67 bus stop.
67 bus Køreplan
67 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 06:20 - 17:40
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:20 - 17:40 | 60 - 123 |
tir | 06:20 - 17:40 | 60 - 123 |
ons | 06:20 - 17:40 | 60 - 123 |
tor | 10:18 - 17:32 | 194 - 240 |
fre | 06:18 - 17:40 | 2 - 243 |
lør | 09:33 - 17:32 | 45 - 120 |
søn | 10:18 - 17:32 | 194 - 240 |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 67 (fra Viborg Rtb.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 67 (Aars) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
67 linje bus billetpris
NT 67 (Aars) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
67 (NT)
Det første stop på 67 bus ruten er Viborg Rtb., og det sidste stop er Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.). 67 (Aars) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 67 har 37 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 78 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 67 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 67 busfor at komme på.
Linje 67 Bus sporing i realtid
Spor linje 67 (Aars) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 67 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 67, i Danmark
67 - AAlternative ruter
NT linjer i Danmark
- S1 - Discovej (Grønlands Torv / Aalborg) - Mølholmsvej v/ Løvstikkevej/ Tidsplan
- 234 - Hadsund Busterminal - Hobro Busterminal (H.I. Biesgade)/ Tidsplan
- 323 - Thisted Gymnasium (Ringvej / Thisted) - Agger (Vesterhavet / Thisted Kommune)/ Tidsplan
- 831 - Rugholmvej (Horsevadvej/Hjørring Kommune) - Tårs Busterminal (Stationspladsen)/ Tidsplan
- 81 - Hjørring St. - Sønderskov (Hjørringvej / Hjørring Kommune)/ Tidsplan
- 617 - Slettestrand (Slettestrandvej / Jammerbugt Komm.) - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune)/ Tidsplan
- 810 - Hjørring St. - Lundergårdskolen (Nordens Allé / Hjørring)/ Tidsplan
- 370 - Onsildhøjgaard (Fyrkildevej / Rebild Kommune) - Sortebakkeskolen (Nørager / Rebild Komm.)/ Tidsplan
- 950X - Aalborg St. (Perron C3) - Rønbjerg Havn (Livøvej / Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 313M - Vilsund Strand (Åsvej / Vilsund) - Thisted St.
- 608 - Ørebroskolen (Jammerbugt Kommune) - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune)/ Tidsplan
- 642 - Thise Skole (Brønderslev Kommune) - Thise Skole (Brønderslev Kommune)/ Tidsplan
- 21N - Langholt (Pindskæret) - Engblommevej (Ridemandsmøllevej / Godthåb)/ Tidsplan
- 530 - Svenstrup (Blærevej / Vesthimm. Komm.) - Hornum Skole (Kirkevej / Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 689 - Navn mangler - Dronninglund Skole (Brønderslev Kommune)/ Tidsplan
- 14 - Skelagergårdene (Skelagervej / Aalborg) - Rødhøjvej (Storvorde)/ Tidsplan
- 92 - Aalborg St. (Område C / Regionalbus) - Fårup Sommerland (Jammerbugt Kommune)
- 1 - Lendum Kirke (Søndergade / Lendum) - Frederikshavn St./ Tidsplan
- 82 - Hjørring St. - Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring kommune)/ Tidsplan
- 68 - Hobro Busterminal (H.I. Biesgade) - Gedsted (Vesterbro / Vesthimmerlands Komm.)/ Tidsplan