680 linje
Næstved St. (Farimagsvej) - Ringsted St.
Movia
Movia 680 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
680 bus (Ringsted St. Via Glumsø) har 13 stoppesteder med afgang fra Glumsø St. (Stationsvej) og endestation Ringsted St..
680 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 05:40. Kørselsdage i denne uge: mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Vælg hvilken som helst af 680 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Ringsted St. Via Glumsø (13 stop)
Glumsø St. (Stationsvej)
Torvet (Ringstedvej)
Glumsø Realskolevej (Ringstedvej)
Kirkevej (Sandbyvej)
Sandby (Sandbyvej)
Suså Landevej (Sandbyvej)
Vetterslev (Næstvedvej)
Ringsted Lilleskole (Næstvedvej)
Høm Byvej (Næstvedvej)
Høm Møllevej (Næstvedvej)
Ahorn Allé (Næstvedvej)
Søndervang (Næstvedvej)
Ringsted St.
680 OSS
Hvad tid begynder 680 busat køre?
Service på bus 680 begynder kl. 05:40 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Hvad tider holder 680 bus op med at køre?
Service på bus 680 stopper kl. 05:40 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 680 bus?
Hvornår ankommer Bus Næstved St. (Farimagsvej) - Ringsted St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Næstved St. (Farimagsvej) - Ringsted St. linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 680 bus linje Kristi Himmelfartsdag?
680 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 680 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 680 bus stop.
680 bus Køreplan
680 bus rute går om mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale driftstider: 05:40
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:40 | Enkel afgang |
tir | 05:40 | Enkel afgang |
ons | 05:40 | Enkel afgang |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | 05:40 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 680 (fra Glumsø St. (Stationsvej)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 680 (Ringsted St. Via Glumsø) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
680 linje bus billetpris
Movia 680 (Ringsted St. Via Glumsø) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
680 (Movia)
Det første stop på 680 bus ruten er Glumsø St. (Stationsvej), og det sidste stop er Ringsted St.. 680 (Ringsted St. Via Glumsø) går mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Yderligere oplysninger: 680 har 13 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 18 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 680 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 680 busfor at komme på.
Linje 680 Bus sporing i realtid
Spor linje 680 (Ringsted St. Via Glumsø) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 680 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 680, i Danmark
680 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 194 - Lyngby St. (Gammel Jernbanevej) - Skodsborg St. (Bøllemosevej)/ Tidsplan
- 190 - Ved Holte St. (Vejlesøvej) - Lyngby St./ Tidsplan
- 350S - Ballerup St. (Banegårdspladsen) - Vesterport St. (Hammerichsgade)/ Tidsplan
- 586 - Vink - Tølløse kirke (Nybyvej) - Tølløse Skole (Tølløsevej)/ Tidsplan
- 260R - Ringsted St. - Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)/ Tidsplan
- 345 - Espergærde St. - Ålsgårde St./ Tidsplan
- 804 - Hornbæk St. - Erhvervsskolen (Esrumvej)/ Tidsplan
- 263 - Faxe Ladeplads (Postvej) - Haslev St. (Stationspladsen)/ Tidsplan
- 316 - Frederikssund St. - Kulhuse Havn (Kulhusvej)/ Tidsplan
- 116 - Høje Taastrup St. - Høje Taastrup St./ Tidsplan
- 401A - Benløseparken Øst (Benløseparken) - Campus (Bengerds Allé)/ Tidsplan
- 494 - Murervej (Holbækvej) - Murervej (Holbækvej)/ Tidsplan
- 667 - Stege Rtb. (Ved Stranden) - Klintholm Havn (Thyravej)/ Tidsplan
- 180 - Lyngby St. - Lyngby St./ Tidsplan
- 132 - Friheden St. - Tingbjerg Gavlhusvej (Terrasserne)/ Tidsplan
- 36 - Københavns Lufthavn (Ellehammersvej) - Nøragersmindevej (Kongelundsvej)/ Tidsplan
- 121 - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej) - Solrød Strand St./ Tidsplan
- 484 - Sorø Byterminal - Sorø Byterminal/ Tidsplan
- 193 - Vedbæk St. - Holte St./ Tidsplan
- 310R - Frederikssund St. - Farum St./ Tidsplan