Fortsæt til primært indhold
Bus - 725

725

Maribo St. (Banegårdspladsen) - Kragenæs Havn

Movia

725 bus Køreplan

725 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:32 - 18:57

Dag Kørselstider
mandag 06:32 - 18:57
tirsdag 06:32 - 18:57
onsdag 06:32 - 18:57
torsdag 06:32 - 18:57
fredag 06:32 - 18:57
lørdag 09:14 - 19:14
søndag 09:14 - 19:14
Vis den fulde rejseplan

725 bus Rutekort

725 bus Linjekort

725 bus Ruteplan og stoppesteder

725 bus (retning: Kragenæs Havn) har 27 stoppesteder med afgang fra Maribo St. (Banegårdspladsen) og endestation Kragenæs Havn.

725 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:32 og stopper kl. 18:57. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 725 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Kragenæs Havn (27 stop)

Se PDF: 725 køreplan, stoppesteder og kort

725 OSS

  • Hvad tid begynder 725 busat køre?

    Service på bus 725 begynder kl. 06:32 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 725 bus op med at køre?

    Service på bus 725 stopper kl. 18:57 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 725 bus?

    Hvornår ankommer Bus Maribo St. (Banegårdspladsen) - Kragenæs Havn linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Maribo St. (Banegårdspladsen) - Kragenæs Havn linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 725 bus stoppesteder

Maribo St. (Banegårdspladsen) • Åparken (Brovejen) • Gasværksvej (Brovejen) • Rundkørselen Rødbyvej (Vestre Landevej) • Vink - Skibevejen (Skibevejen) • Skibevej/Birketvej (Skibevej) • Bandholm St. (Stationsvej) • Åsmarkegade (Havnegade) • Skovvej (Birketvej) • Rolighedsvej (Birketvej) • Bandholm Skole (Birketvej) • Birketvej 79 (Birketvej) • Reersnæs (Birketvej) • Vinkelvej (Birketvej) • Grydehøjsvej (Birketvej) • Skovvejen (Blansvej) • Blans (Blansvej) • Keldernæs (Kildevej) • Keldernæs Skolevej (Birketvej) • Vink - Saltvig (Birketvej) • Hejringe (Bandholmvej) • Birket Skole (Bandholmvej) • Bandholmvej (Kragenæsvej) • Toldmestervej (Kragenæsvej) • Kragenæsvej 47 (Kragenæsvej) • Rævegade (Kragenæsvej) • Kragenæs Havn

725 bus Køreplan

725 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:32 - 18:57

Dag Kørselstider
mandag 06:32 - 18:57
tirsdag 06:32 - 18:57
onsdag 06:32 - 18:57
torsdag 06:32 - 18:57
fredag 06:32 - 18:57
lørdag 09:14 - 19:14
søndag 09:14 - 19:14

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

725 (Movia)

Det første stop på 725 bus ruten er Maribo St. (Banegårdspladsen), og det sidste stop er Kragenæs Havn. 725 (retning: Kragenæs Havn) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 725 har 27 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 34 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 725 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 725 busfor at komme på.

725 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 725 med appen!