725 linje
Sct. Birgitta Skole (Østergade) - Kragenæs Havn
Movia
Movia 725 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
725 bus (Sct. Birgitta Skolen) har 2 stoppesteder med afgang fra Maribo St. (Banegårdspladsen) og endestation Sct. Birgitta Skole (Ansgarsvej).
725 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:44. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 725 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Sct. Birgitta Skolen (2 stop)
Maribo St. (Banegårdspladsen)
Sct. Birgitta Skole (Ansgarsvej)
725 OSS
Hvad tid begynder 725 busat køre?
Service på bus 725 begynder kl. 07:44 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 725 bus op med at køre?
Service på bus 725 stopper kl. 07:44 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 725 bus?
Hvornår ankommer Bus Sct. Birgitta Skole (Østergade) - Kragenæs Havn linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Sct. Birgitta Skole (Østergade) - Kragenæs Havn linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 725 bus linje Store Bededag and Arbejdernes Internationale Kampdag?
725 buss kørselstider Store Bededag and Arbejdernes Internationale Kampdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 725 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 725 bus stop.
725 bus Køreplan
725 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 07:44
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:44 | Enkel afgang |
tir | 07:44 | Enkel afgang |
ons | 07:44 | Enkel afgang |
tor | 07:44 | Enkel afgang |
fre | 07:44 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 725 (fra Maribo St. (Banegårdspladsen)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 725 (Sct. Birgitta Skolen) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
725 linje bus billetpris
Movia 725 (Sct. Birgitta Skolen) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
725 (Movia)
Det første stop på 725 bus ruten er Maribo St. (Banegårdspladsen), og det sidste stop er Sct. Birgitta Skole (Ansgarsvej). 725 (Sct. Birgitta Skolen) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 725 har 2 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 5 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 725 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 725 busfor at komme på.
Linje 725 Bus sporing i realtid
Spor linje 725 (Sct. Birgitta Skolen) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 725 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 725, i Danmark
725 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 137 - Friheden St. - Friheden St./ Tidsplan
- 241 - Herfølge Skole (Billesborgvej) - Køge St./ Tidsplan
- 37 - Amagerværket - Flintholm St. (Grøndals Parkvej)/ Tidsplan
- 494 - Murervej (Holbækvej) - Murervej (Holbækvej)/ Tidsplan
- 182 - Lyngby St. - Lyngby St./ Tidsplan
- 716 - Nakskov St. (Banegården) - Maribo St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 14 - Ryparken (Rymarksvej) - Nørreport St. (Nørre Voldgade)/ Tidsplan
- 605 - Næstved St. (Banegårdspladsen) - Næstved St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 267 - Haslev St. (Stationsvej) - Haslev St. (Stationsvej)/ Tidsplan
- 711 - Nakskov St. anlægget (Jernbanegade) - Nakskov St. anlægget (Jernbanegade)/ Tidsplan
- 778 - Vink - Hestehave (Gloslunde Strandvej) - Nakskov St. (Perlestikkergade)/ Tidsplan
- 305 - Hillerød Handelsgymnasium U/NORD - Hillerød St./ Tidsplan
- 176 - Hellerup St. - Emdrup Torv (Emdrupvej)/ Tidsplan
- 751 - Rødby Rutebilstation (Fruegade) - Rødby Rutebilstation (Fruegade)/ Tidsplan
- 400 - Lyngby St. - Hundige St./ Tidsplan
- 703 - Nykøbing Falster St. (Banegårdspladsen) - Vink - CELF (Kringelborg Allé)/ Tidsplan
- 335 - Farum St. - Hillerød St./ Tidsplan
- 571 - Vig Skole (Ravnsbjergvej) - Nr. Asmindrup Kirke (Asmindrupvej)/ Tidsplan
- 702 - Nordbyskolen (Nordby Allé) - Middelaldercentret (Vibehaven)/ Tidsplan
- 551 - Spangsbro Tømmerupvej (Kåstrupvej) - Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)/ Tidsplan