Fortsæt til primært indhold
Bus - 907

907

Korsør St. - Stigsnæs Havn

Movia

907 bus Køreplan

907 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:03 - 21:18

DagKørselstider
mandag05:03 - 21:18
tirsdag05:03 - 21:18
onsdag05:03 - 21:18
torsdag05:03 - 21:18
fredag05:03 - 21:18
lørdag07:18 - 19:00
søndag09:00 - 21:00
Vis den fulde rejseplan

907 bus Rutekort

907 bus Linjekort

907 bus Ruteplan og stoppesteder

907 bus (retning: Korsør St.) har 36 stoppesteder med afgang fra Stigsnæs Havn (Stigsnæs Landevej) og endestation Korsør St..

907 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:03 og stopper kl. 21:18. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 907 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Korsør St. (36 stop)

Se PDF: 907 køreplan, stoppesteder og kort

907 OSS

  • Hvad tid begynder 907 busat køre?

    Service på bus 907 begynder kl. 05:03 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 907 bus op med at køre?

    Service på bus 907 stopper kl. 19:00 på lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 907 bus?

    Hvornår ankommer Bus Korsør St. - Stigsnæs Havn linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Korsør St. - Stigsnæs Havn linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 907 bus stoppesteder

Stigsnæs Havn (Stigsnæs Landevej) • Holtenvej (Stigsnæs Landevej) • Vink - Stigsnæs Smedie (Holtenvej) • Magleby (Teglværksvej) • Eggeslevmagle Skole (Næstvedvej) • Smidstrupvej (Næstvedvej) • Sorøvej (Næstvedvej) • Bakkenborgvej (Carl Medingsvej) • Stationsvej (Havnevej) • Skælskør Busterminal (Stationsvej) • Havnepladsen (Havnevej) • Harboes Vænge (Skovvej) • Holmevej Sano (Slagelsevej) • Tranderup (Rennebjergvej) • Egerupvej (Rennebjergvej) • Rennebjergvej (Borgbjergvej) • Idrætshal (Borgbjergvej) • Boeslunde Kirke (Sønderupvej) • Boeslunde Kærebjergvej (Boeslunde Byvej) • Hovstien (Boeslunde Byvej) • Gryderupvej (Boeslunde Byvej) • Lille Egede Friskole (Korsør Landevej) • Stengelshøjvej (Næstved Landevej) • Bonderupvej (Skovvej) • Korsør Lystskov (Skovvej) • Norstien (Skovvej) • Skovparken (Nor Alleen) • Dæmningen (Tyreengen) • Elme Alle (Linde Alle) • Teilmanns Allé (Norvangen) • Caspar Brands Plads • Engvej (Tårnborgvej) • Kongebroen (Tårnborgvej) • Tårnborgbroen (Tårnborgvej) • Motalavej (Tårnborgvej) • Korsør St.

Liste over gader under 907 bus

Stigsnæs Landevej 594 • Stigsnæs Landevej 586 • Holtenvej 9 • Skolevangen 2 • Næstvedvej 47 • Næstvedvej 9 • Carl Medingsvej 21 • Havnevej 50 • Stationsvej 5 • Havnevej 11 • Skovvej 3 • Slagelsevej 31 • Dybkær • Rennebjergvej 70 • Borgbjergvej 7A • Sønderupvej 14 • Boeslunde Byvej 137A • Boeslunde Byvej 165 • Mosevænget 6 • Korsør Landevej 628 • Skovvej 122B • Korsør Lystskov 2 • Norstien • Skovparken • Tyreengen 3 • Linde Alle 38 • Norvangen 3A • Caspar Brands Plads 4 • Tårnborgvej 7C • Tårnborgvej 35 • Tårnborgvej 99 • Fægangen 3

907 bus Køreplan

907 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:03 - 21:18

DagKørselstider
mandag05:03 - 21:18
tirsdag05:03 - 21:18
onsdag05:03 - 21:18
torsdag05:03 - 21:18
fredag05:03 - 21:18
lørdag07:18 - 19:00
søndag09:00 - 21:00

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

907 (Movia)

Det første stop på 907 bus ruten er Stigsnæs Havn (Stigsnæs Landevej), og det sidste stop er Korsør St.. 907 (retning: Korsør St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 907 har 36 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 56 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 907 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 907 busfor at komme på.

907 i nærheden af mig

907 OSS

  • Hvad tid begynder 907 busat køre?

    Service på bus 907 begynder kl. 05:03 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 907 bus op med at køre?

    Service på bus 907 stopper kl. 19:00 på lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 907 bus?

    Hvornår ankommer Bus Korsør St. - Stigsnæs Havn linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Korsør St. - Stigsnæs Havn linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer
Lettere at få oplysninger om linje 907 med appen!