קו 35 - בהזמנה מראש
נחושה←נחם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 35 - בהזמנה מראש (נחושה←נחם) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל במזכירות ומסתיים בנחם א.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 35 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נחושה←נחם (28 תחנות)
מזכירות
מסעף נחושה
צומת ליאון שריגים
צפרירים/הגת
דואר
בית העם
צומת ליאון שריגים
הכרמים
מסעף ליאון שריגים
צומת ליאון שריגים
צומת האלה
צומת עדולם
צרכניה
צומת עדולם
חדר אוכל
מסעף נתיב הל''ה
צומת עציונה
כביש 3855/כביש 375
כביש 3855/הירקון
כביש 3855/הרצוג
כביש 3855/רבי יוסף קארו
שדרות יגאל אלון/הצבע
שד.יגאל אלון/הבנאי
שד.יגאל אלון/החרש
כביש 3855/כביש 38
נחם ב
נחם ג
נחם א
שאלות ותשובות לגבי קו 35 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 35 - בהזמנה מראש?
קו 35 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 35 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 35 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 35 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו נחושה←נחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נחושה←נחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש (נחושה←נחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נחושה←נחם (נחושה←נחם) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 35 - בהזמנה מראש
קו 35 - בהזמנה מראש אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:20 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 21:00 | 100 - 180 |
ב׳ | 06:20 - 21:00 | 100 - 180 |
ג׳ | 06:20 - 21:00 | 100 - 180 |
ד׳ | 06:20 - 21:00 | 100 - 180 |
ה׳ | 06:20 - 21:00 | 100 - 180 |
ו׳ | 08:00 - 14:00 | 180 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל35 - בהזמנה מראש (מ מזכירות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 35 - בהזמנה מראש (נחושה←נחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב35 - בהזמנה מראש (נחושה←נחם) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
35 - בהזמנה מראש (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 35 - בהזמנה מראש היא מזכירות והתחנה האחרונה היא נחם א.
קו 35 - בהזמנה מראש (נחושה←נחם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 35 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 35 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 35 - בהזמנה מראש (נחושה←נחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 35 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 35 - בהזמנה מראש ב-ישראל
35 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע<->החלוצים/הפרדסים-צור משה-20/ לוח זמנים