32 Lijn
Diksmuide - Pervijze - Ramskapelle - Nieuwpoort
De Lijn
De Lijn 32 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 32 (Diksmuide Station Perron 7) heeft in totaal 17 haltes. Het beginpunt is Nieuwpoort Stad en het eindpunt is Diksmuide Station Perron 7.
Kies een van onderstaande bus 32 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Diksmuide Station Perron 7 (17 haltes)
Nieuwpoort Stad
Nieuwpoort Albert I-Monument
Nieuwpoort Industriezone Sint-Joris
Ramskapelle Kerk
Ramskapelle Violon
Pervijze Acht Zaligheden
Pervijze Klooster
Pervijze Gemeentehuis
Oostkerke Scheewege
Oostkerke Dorp
Oostkerke Lettenburg
Kaaskerke Oude Bareel
Kaaskerke Dorp
Diksmuide Ijzerbrug
Diksmuide Vaartstraat
Diksmuide Ten Patershove
Diksmuide Station Perron 7
32 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 32?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 32 om 07:37
Hoe laat vertrekt de laatste bus 32?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 32 om 19:30..
Wanneer komt bus 32 aan?
Wanneer komt de Diksmuide - Pervijze - Ramskapelle - Nieuwpoort Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Diksmuide - Pervijze - Ramskapelle - Nieuwpoort Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 32 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 32 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 32 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 32 bus station te bekijken.
Bus 32 dienstregeling
32 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 07:37 - 19:30
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:37 - 19:30 | 70 - 120 |
di. | 07:37 - 19:30 | 70 - 120 |
wo. | 07:37 - 19:30 | 40 - 120 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:37 - 19:30 | 70 - 120 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 32 (van Nieuwpoort Stad), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 32 (Diksmuide Station Perron 7) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
32 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 32 (Diksmuide Station Perron 7) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
32 (De Lijn)
De eerste stop van de 32 bus-route is Nieuwpoort Stad en de laatste halte is Diksmuide Station Perron 7. 32 (Diksmuide Station Perron 7) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 32 heeft 17 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 36 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 32 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 32 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 32 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 32 (Diksmuide Station Perron 7) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 32 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 32, in Belgique.
32 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 72 - Putte - Kapellen - Hoevenen - Antwerpen/ Dienstregeling
- 591 - Aalst - Hofstade - Lede - Serskamp - Wetteren/ Dienstregeling
- 534 - Heist - Keerbergen scholen/ Dienstregeling
- 3 - Lier - Kessel - Emblem/ Dienstregeling
- 649 - Brasschaat - Wuustwezel - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 178 - Maaseik - Leuven - Brussel/ Dienstregeling
- 82 - Antw L.O. - Beveren - Haasdonk - St Nikl - Lokeren/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 358 - Eernegem - Ichtegem - Kortemark/ Dienstregeling
- 821 - Antw L.O. - Beveren - Westakkers - St-Niklaas/ Dienstregeling
- 21 - Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk/ Dienstregeling
- 290 - Boom - Niel - Antwerpen/ Dienstregeling
- 196 - Bocholt - Meeuwen - Helchteren - Hasselt/ Dienstregeling
- 65 - Asse - Ternat - Lennik - Leerbeek/ Dienstregeling
- 13 - Leuven - Heverlee - Blanden/ Dienstregeling
- 487 - Helchteren - Meeuwen - Bree/ Dienstregeling
- 10 - Mariakerke-Korenmarkt-Dampoort-Snellaertplein/ Dienstregeling
- 15 - Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- R92 - Kraainem - Kortenberg - Erps Kwerps - Leuven/ Dienstregeling
- 463 - Boxberg Turfstraat - Winterslag - Genk College/ Dienstregeling