196 - Hasselt Station Perron 11 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bocholt Post | 06:38 | 07:12 |
Bocholt Damburgstraat | 06:39 | 07:14 |
Bocholt Gelehoekstraat | 06:41 | 07:15 |
Bocholt Goolderstraat | 06:43 | 07:18 |
Grote-Brogel Elvenweg | 06:44 | 07:21 |
Grote-Brogel Kiosk | 06:46 | 07:23 |
Grote-Brogel Kerk | 06:47 | 07:23 |
Grote-Brogel Dorpsstraat | 06:48 | 07:25 |
Grote-Brogel Laarderweg | 06:50 | 07:27 |
Grote-Brogel Bedrijfsstraat | 06:51 | 07:29 |
Grote-Brogel Laarheide | 06:52 | 07:30 |
Ellikom Grote Baan | 06:54 | 07:32 |
Ellikom Schutterslaan | 06:55 | 07:34 |
Ellikom Boogstraat | 06:56 | 07:35 |
Ellikom Schoolstraat | 06:56 | 07:36 |
Ellikom Kerk | 06:58 | 07:38 |
Ellikom Hellestraat | 07:00 | 07:40 |
Ellikom Ellikommerbaan | 07:02 | 07:42 |
Meeuwen Luttelmeeuwen | 07:04 | 07:44 |
Meeuwen Lierstraat | 07:07 | 07:47 |
Meeuwen Weg Naar Helchteren | 07:09 | 07:50 |
Meeuwen Broekkant | 07:11 | 07:52 |
Meeuwen Wilgenstraat | 07:14 | 07:54 |
Wauberg Overes | 07:18 | 07:58 |
Wauberg School | 07:19 | 07:59 |
Peer Wauberg | 07:21 | 08:01 |
Peer Bovenlinde | 07:23 | 08:04 |
Helchteren Sonnis | 07:25 | 08:05 |
Helchteren Eynderweg | 07:27 | 08:07 |
Helchteren Kazerne 2a | 07:30 | 08:10 |
Helchteren 8 Septemberlaan | 07:32 | 08:12 |
Helchteren Kruispunt | 07:34 | 08:14 |
Helchteren Technische Schoolstraat | 07:35 | 08:15 |
Houthalen Laak | 07:37 | 08:18 |
Houthalen Centrum | 07:40 | 08:20 |
Houthalen Mijn | 07:41 | 08:22 |
Zonhoven Berkenenstraat | 07:44 | 08:24 |
Zonhoven Dorpsplein | 07:46 | 08:26 |
Zonhoven Dorp | 07:47 | 08:28 |
Zonhoven Heuven | 07:48 | 08:29 |
Zonhoven Heuveneinde | 07:51 | 08:31 |
Zonhoven Vertakking | 07:53 | 08:34 |
Kiewit Luchtvaartstraat | 07:55 | 08:35 |
Kiewit Kerk | 07:57 | 08:38 |
Kiewit Europalaan | 07:59 | 08:39 |
Kiewit Station | 08:01 | 08:42 |
Hasselt Banneuxwijk | 08:03 | 08:43 |
Hasselt Weg Naar Genk | 08:04 | 08:44 |
Hasselt Handelsschool | 08:06 | 08:46 |
Hasselt Zwembad | 08:07 | 08:48 |
Hasselt Dusartplein | 08:09 | 08:49 |
Hasselt Molenpoort Afstaphalte | 08:10 | 08:51 |
Hasselt Station Perron 11 | 08:12 | 08:53 |
De Lijn bus dienstregeling - 196 (Hasselt Station Perron 11)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 196, Hasselt Station Perron 11, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Bocholt Post station naar Hasselt Station Perron 11 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.