קו 32
כפר סבא←רמת השרון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 32 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 32 (כפר סבא←רמת השרון) יש 55 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברמז/מרכז הנוער ומסתיים במסוף קדמה.
לוח הזמנים לקו 32 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 32 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←רמת השרון (55 תחנות)
רמז/מרכז הנוער
דוד רמז/ויתקין
דוד רמז/האחווה
שד' מנחם בגין/טשרניחובסקי
ד''ר משה סנה/אהוד מנור
מדרשית נעם/ד''ר משה סנה
בי''ח מאיר/ד''ר משה סנה
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/היהלום
אחוזה/הרב יצחק נסים
אחוזה/רבוצקי
מרכז אליאב/שברץ
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/ז'בוטינסקי
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/מוצקין
אחוזה/מגדל
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
מרכז מסחרי מול הפארק/דרך ירושלים
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
דרך ירושלים/הבריגדה היהודית
ירושלים/הר סיני
דרך ירושלים/ברל כצנלסון
קהילת ציון/מוהליבר
העצמאות/בן גוריון
סוקולוב/בן גוריון
סוקולוב/הניצנים
בית ספר וייצמן/וייצמן
הרב קוק/ויצמן
בית ספר תיכון ראשונים/הרב קוק
בן גוריון / הרב קוק
בן גוריון/חומה ומגדל
מרכז אמירים/בן גוריון
סוקולוב/יבנה
ביאליק/סוקולוב
עיריית רמת השרון
בי''ס הדר/אוסישקין
אוסישקין / מרדכי
הראשונים/אוסישקין
טרומפלדור/קופח
טרומפלדור/הזית
הזית/שבטי ישראל
שבטי ישראל/חנה סנש
שבטי ישראל/האמנויות
בית שמאי/המלכים
בית שמאי/גמליאל
בית הלל/בית שמאי
בית הלל/בר יוחאי
בית הלל/קופ''ח
המלכים/יהודה הנשיא
הנביאים/עבדת
מסוף קדמה
שאלות ותשובות לגבי קו 32
מתי מתחיל לפעול קו 32?
קו 32 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 32 מפסיק לעבוד?
קו 32 מפסיק לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 32?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←רמת השרון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←רמת השרון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 32 (כפר סבא←רמת השרון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←רמת השרון (כפר סבא←רמת השרון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 32 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 32 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 32 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 32 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 32
קו 32 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:15 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל32 (מ רמז/מרכז הנוער), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 32 (כפר סבא←רמת השרון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 32
תעריף הנסיעה ב32 (כפר סבא←רמת השרון) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
32 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 32 היא רמז/מרכז הנוער והתחנה האחרונה היא מסוף קדמה.
קו 32 (כפר סבא←רמת השרון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 32. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 32.
מעקב אחר קו האוטובוס 32 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 32 (כפר סבא←רמת השרון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 32 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 32 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 37 - בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא<->תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא-2#
- 84 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רופין/הגבורות-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 603 - שמחה ארליך/שדרות בן גוריון-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 82 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 18 - דפנה/התדהר-רעננה<->סלעית/שכונה צפונית-סלעית-1#/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 9 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 345 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->דוד בן גוריון/מבצע יונתן-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 81 - הר המוריה/הר סיני-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 352 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 247 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 298 - מכללת בית ברל-בית ברל<->א קודס/אל מדינה-אום אל פחם-1#/ לוח זמנים
- 77 - המרכבה/הבנאי-חולון<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 385 - ת. מרכזית פ''ת-פתח תקווה<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים