קו 452
תל אביב-יפו←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 452 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 452 (תל אביב-יפו←רמלה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים בשדרות ירושלים/דרך הרמ''א.
לוח הזמנים לקו 452 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:50. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 452 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←רמלה (31 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
לה גוורדיה/המעפילים
לה גווארדייה/יגאל אלון
לה גוורדיה/שער הגיא
לה גוורדיה/הגיבור האלמוני
אורט סינגלובסקי/דרך הטייסים
פארק וולפסון/דרך הטייסים
דרך הטייסים/עודד
מסוף הטייסים
דרך הטייסים/דרך בר לב
פארק אריאל שרון/דרך לוד
מחלף מסובים
צומת בית דגן
טריגוסין/כביש 44
צומת חב''ד
כביש 44/דרך חיים הרצוג
שער יפו/המרכז רפואי יצחק שמיר
תעשיון צריפין
שוק סיטונאי
צומת ניר צבי
שדרות הרצל/שיבת ציון
הרצל/פרנקל
הרצל/וייצמן
שדרות הרצל/דני מס
שדרות הרצל/שפירא
שוק עירוני/שדרות הרצל
ת. מרכזית רמלה
בית סוהר נווה תרצה
כלא איילון
מד''א/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/דרך הרמ''א
שאלות ותשובות לגבי קו 452
מתי מתחיל לפעול קו 452?
קו 452 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 452 מפסיק לעבוד?
קו 452 מפסיק לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 452?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 452 (תל אביב-יפו←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←רמלה (תל אביב-יפו←רמלה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 452 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 452 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 452 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 452 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 452
קו 452 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:50 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:50 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:50 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל452 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 452 (תל אביב-יפו←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 452
תעריף הנסיעה ב452 (תל אביב-יפו←רמלה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
452 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 452 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא שדרות ירושלים/דרך הרמ''א.
קו 452 (תל אביב-יפו←רמלה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 452. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 452.
מעקב אחר קו האוטובוס 452 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 452 (תל אביב-יפו←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 452 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 452 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 20 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף חריש/הורדה-חריש-10/ לוח זמנים