קו 52
ג'ת←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 52 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 52 (ג'ת←חדרה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף ג'ת ומסתיים בבית חולים הלל יפה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 52 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'ת←חדרה (20 תחנות)
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
מסגד אבו בכר/אלקודס
ביר בורין/אלקאסמי
בית ספר תיכון אלקאסמי
בי''ס יסודות וחט''ב/ביר באקה
ביר באקה/כביש 61
צומת יער חדרה
כביש 4/ביאליק
דוד שמעוני/קלז
דוד שמעוני/גשר אריאל שרון
ת. רכבת חדרה/רציפים
דרך יצחק שמיר/פרופ. משה אדד
דרך השלום/דרך יצחק שמיר
השלום/אהרון אהרונסון
ישיבת בני עקיבא/השלום
בית חולים הלל יפה
שאלות ותשובות לגבי קו 52
מתי מתחיל לפעול קו 52?
קו 52 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 52 מפסיק לעבוד?
קו 52 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 52?
כדי לראות מתי קו ג'ת←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'ת←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 52 (ג'ת←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'ת←חדרה (ג'ת←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 52 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 52 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 52 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 52 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 52
קו האוטובוס 52, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ב׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ג׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ד׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 19:20 | 55 - 120 |
ו׳ | 05:40 - 14:30 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל52 (מ מסוף ג'ת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 52 (ג'ת←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 52
תעריף הנסיעה ב52 (ג'ת←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
52 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 52 היא מסוף ג'ת והתחנה האחרונה היא בית חולים הלל יפה.
קו 52 (ג'ת←חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 52. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 52.
מעקב אחר קו האוטובוס 52 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 52 (ג'ת←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 52 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 52 ב-ישראל
52 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 295 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 72 - האתרוג/הלימון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20מסילת ציון ↔ לוזית/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים