קו 58
בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 58 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 58 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס כרמים/עמק חרוד ומסתיים בדרך מנחם בגין/מסוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 58 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף (37 תחנות)
בי''ס כרמים/עמק חרוד
בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד
בי''ס כרמים/עמק חרוד
תשרי/הלוח העברי
תשרי/חשון
חשון/שבט
חשון/ירח אב
אדר/שבט
צאלון/מרווה
צאלון/שיר השירים
עמק איילון /צאלון
עמק איילון/כחלית ההרים
עמק איילון/חרצית
עמק איילון/תלתן
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
עמק החולה /עמק דותן
קאנטרי סנטר/עמק החולה
עמק החולה/נהר הירדן
נהר הירדן/מעלה גדעון
נהר הירדן/מעלה עמיעז
נהר הירדן/נחל ציפורי
נחל זוהר/נחל נעמן
נחל זוהר/נחל יגור
נחל צלמון/נחל זוהר
יצחק רבין /נחל צלמון
יהודה/שד. יצחק רבין
לוי/יצחק רבין
לוי/נפתלי
שבטי ישראל/יוסף
שבטי ישראל/תנועת הנוער
שבטי ישראל/ראובן
לאה אמנו
דרך מנחם בגין/אסתר המלכה
דרך מנחם בגין
מועדון נוער/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/מסוף
שאלות ותשובות לגבי קו 58
מתי מתחיל לפעול קו 58?
קו 58 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 58 מפסיק לעבוד?
קו 58 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 58?
כדי לראות מתי קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 58 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 58 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 58 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 58 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 58 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 58
קו 58 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:25 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 23:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:25 - 23:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 40 |
ד׳ | 05:25 - 23:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:25 - 23:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:30 | 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל58 (מ בי''ס כרמים/עמק חרוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 58 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 58
תעריף הנסיעה ב58 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
58 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 58 היא בי''ס כרמים/עמק חרוד והתחנה האחרונה היא דרך מנחם בגין/מסוף.
קו 58 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 58. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 58.
מעקב אחר קו האוטובוס 58 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 58 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←דרך מנחם בגין/מסוף) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 58 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 58 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 150 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-12/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 155 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 154 - המרכבה/הבנאי-חולון<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים