קו 68
מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר הצופים/בנימין מזר ומסתיים בקמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק (32 תחנות)
מסוף הר הצופים/בנימין מזר
בית ספר לחינוך/בנימין מזר
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
חיים יסקי/ צ'רצ'יל
ההגנה/לוחמי הגטאות
מרכז מסחרי/ההגנה
ההגנה/אצ''ל
תחנת רכבת קלה גבעת המבתר
ששת הימים
ששת הימים/פארן
שד' אשכול/ששת הימים
שדרות לוי אשכול/קרל נטר
שדרות לוי אשכול/משמר הגבול
חטיבת הראל/ארץ חפץ
חטיבת הראל/שמואל הנביא
בר אילן/רבנו גרשום
ירמיהו/אלקנה
ירמיהו/מנחת יצחק
שמגר/תורה מציון
ת. מרכזית ירושלים/יפו
ת. מרכזית ירושלים/יפו
גשר המיתרים/שד' הרצל
קרית הממשלה/לורך
הג'וינט/דרך בלפור
מסוף הכניסה קמפוס ספרא/דרך בלפור
תיכון האקדמיה למוסיקה
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
קמפוס ספרא/המכון למדעי כדור הארץ
קמפוס ספרא/מעונות צוויג
קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 68 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 68 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 68 של אגד (Egged) - מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
לוח זמנים של קו 68
קו 68 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:55 | 6 - 15 |
ב׳ | 00:05 - 23:55 | 6 - 15 |
ג׳ | 00:05 - 23:55 | 6 - 15 |
ד׳ | 00:05 - 23:55 | 6 - 15 |
ה׳ | 00:05 - 23:55 | 6 - 15 |
ו׳ | 00:05 - 17:00 | 10 - 15 |
ש׳ | 21:10 - 23:40 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ מסוף הר הצופים/בנימין מזר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
68 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 68 היא מסוף הר הצופים/בנימין מזר והתחנה האחרונה היא קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק.
קו 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (מסוף הר הצופים/בנימין מזר←קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 813 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 546 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->תיכון בית רחל-קוממיות-3#/ לוח זמנים
- 807 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 144 - מחנה בן עמי-חבל מודיעין<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 480 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-33/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים