קו 68
בוקעאתא←עין קנייא
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 68 (בוקעאתא←עין קנייא) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר תיכון/בוקעתא ומסתיים בגשר הידידות/יציאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בוקעאתא←עין קנייא (45 תחנות)
בית ספר תיכון/בוקעתא
בוקעתא כביש 14/כביש 6
בוקעתא כביש 14/כביש 6
גני ילדים/שכונה דרומית
תיבות דואר/שכונה דרומית
כביש 2
מסחר ראשי בוקעתא
גני ילדים מרכז
בית ספר חטב
שכונה צפונית
בית עלמין
בריכת מים
רחוב 25 ב
צומת יער אודם
בי''ס הנדסאים
שכונה מערבית א
תיכון טכנולוגי
מועצה
צומת מסעדה
מסעדה 1
מג'דל/מרכז מזון
בית ספר א
מג'דל.מגרש כדורגל
מרכז ב
כיכר המועצה
שכונה מזרחית א
בית ספר אלמנאהל
גבעת הצעקות
שכונה מזרחית ג
שכונה מזרחית ד
כיכר המועצה
קופ''ח
מרכז ב
כביש 989/כביש 98
מג'דל שאמס/989
נווה אטי''ב/989
נווה אטי''ב/יציאה
אנדרטת סיירת אגוז
עין קיניא/כניסה צפונית
דרך דהור/כניסה
שלאלי/כניסה
עין קיניא/מרכז לדרום
עין קיניא/כיכר לדרום
שכונת שאלאקה/לדרום
גשר הידידות/יציאה
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-09:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-09:00 בשלישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו בוקעאתא←עין קנייא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בוקעאתא←עין קנייא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (בוקעאתא←עין קנייא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בוקעאתא←עין קנייא (בוקעאתא←עין קנייא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 68 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 68 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 68
קו האוטובוס 68, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:00 - 12:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 12:50 | 230 |
ב׳ | 09:00 - 12:50 | 230 |
ג׳ | 09:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 09:00 - 12:50 | 230 |
ה׳ | 09:00 - 12:50 | 230 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ בית ספר תיכון/בוקעתא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (בוקעאתא←עין קנייא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (בוקעאתא←עין קנייא) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
68 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 68 היא בית ספר תיכון/בוקעתא והתחנה האחרונה היא גשר הידידות/יציאה.
קו 68 (בוקעאתא←עין קנייא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (בוקעאתא←עין קנייא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל
68 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 12 - קניון לב קצרין-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21/ לוח זמנים
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 76 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 84 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 51 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 64 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->אניעם-אניעם-20/ לוח זמנים
- 69 - עין קיניא/כניסה צפונית-עין קנייא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 14 - קניון לב קצרין-קצרין<->אל רום-אל רום-10/ לוח זמנים
- 44 - גדות מרכז-גדות<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 63 - חספין מרכז-חספין<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אזור תעשייה/כינור דוד-חד נס-10
- 18 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->נוב-נוב-20/ לוח זמנים
- 77 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 89 - נוב-נוב<->שיאון/טיילת נווה-קצרין-20/ לוח זמנים
- 80 - מיצר-מיצר<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 82 - האלון/התאנה-מעלה גמלא<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20