קו 473
ראש העין←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 473 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 473 (ראש העין←תל אביב-יפו) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחבקוק/מרים הנביאה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 473 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←תל אביב-יפו (42 תחנות)
חבקוק/מרים הנביאה
נתן אלתרמן/חיים הרצוג
נתן אלתרמן/יגאל אלון
יגאל אלון/תרצה אתר
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
מנור/איילון
מנור/נווה אפיקים
מכללת ראש העין/מבצע בזק
דרך בגין/דן
דרך מנחם בגין/הפרחים
נחל רבה/חט''ב גוונים
דרך הציונות / הדרור
דרך הציונות/יונה
דרך הציונות/בזלת
בית עלמין
יהודה הלוי/צה''ל
יהודה הלוי/הנביאים
יהודה הלוי/הרב כלף
יהודה הלוי/מלכי ישראל
יהודה הלוי/תיכון בגין
ככר המשוררים/יהודה לוי
מחלף ראש העין דרום לדרום
מחלף שעריה למערב
מחלף אונו/כביש 471
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
אלוף שדה/כביש 4
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
אלוף שדה/עודד
דרך השלום/המאבק
דרך השלום/הטייסים
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך השלום/דרך יצחק רבין
דרך השלום/חביבה רייק
דרך השלום/תוצרת הארץ
דרך השלום/יגאל אלון
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/המלאכה
הרכבת/ראש פינה
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 473
מתי מתחיל לפעול קו 473?
קו 473 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 473 מפסיק לעבוד?
קו 473 מפסיק לפעול ב-07:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 473?
כדי לראות מתי קו ראש העין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 473 (ראש העין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←תל אביב-יפו (ראש העין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 473 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 473 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 473 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 473 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 473
קו 473 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:45 - 07:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 07:55 | 60 - 70 |
ב׳ | 05:45 - 07:55 | 60 - 70 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 - 07:55 | 60 - 70 |
ה׳ | 05:45 - 07:55 | 60 - 70 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל473 (מ חבקוק/מרים הנביאה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 473 (ראש העין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 473
תעריף הנסיעה ב473 (ראש העין←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
473 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 473 היא חבקוק/מרים הנביאה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 473 (ראש העין←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 473. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 473.
מעקב אחר קו האוטובוס 473 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 473 (ראש העין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 473 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 473 ב-ישראל
473 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 181 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בנימין שמוטקין/טוליפמן-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 16א - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 74 - שדרות ירושלים/שדרות בני ברית-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 3 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->שער הנמל-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 356 - יסודות/מזכירות-יסודות<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 64 - הרב עובדיה יוסף/שלום צלח-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->אפרסק/מנגו-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->בן ציון גליס/הבורסקאי-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 22 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 312 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 20 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים