לוח זמנים - קו 252 רעננה←ראש העין
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 252 (רעננה←ראש העין)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 252 לכיוון רעננה←ראש העין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת התדהר/דפנה לתחנת ז'בוטינסקי / כרמל. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 252 מהתדהר/דפנה לז'בוטינסקי / כרמל מדי יום בחצות.
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 |
---|---|---|---|---|---|
התדהר/דפנה | 10:45 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:25 |
התעשייה/זרחין | 10:45 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:25 |
החרושת/המסגר | 10:46 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:26 |
החרושת/ויצמן | 10:47 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:27 |
שדרות וייצמן/עקיבא | 10:49 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:29 |
מחלף רעננה צפון | 10:50 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:30 |
מסוף רעננה/דרך השרון | 10:52 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:32 |
צומת כפר מל''ל | 10:55 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:35 |
עין חי/המייסדים | 10:56 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:36 |
דרך רמתיים/משה שרת | 10:57 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:37 |
עיריית הוד השרון/דרך רמתיים | 10:58 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:38 |
כיכר הנשיא/דרך רמתיים | 11:00 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:40 |
צומת ירקונה/דרך רמתיים | 11:02 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:42 |
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים | 11:03 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:43 |
צומת נווה נאמן/דרך רמתיים | 11:04 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:44 |
נוף הירקון/ דרך רמתיים | 11:05 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:45 |
קניון שרונים/דרך רמתיים | 11:06 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:46 |
צומת עדנים לדרום | 11:07 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:47 |
מחלף ירקון | 11:08 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:48 |
מחלף קסם | 11:12 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:52 |
כביש 444/המרץ | 11:13 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:53 |
צומת ראש העין לדרום/כביש 444 | 11:15 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:55 |
כביש 444/שדרות שלמה המלך | 11:15 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:55 |
צומת עינת לדרום/כביש 444 | 11:16 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:56 |
הרב שלום שבזי/יהודה הלוי | 11:19 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:59 |
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה | 11:20 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 20:00 |
בית ספר רמב''ם/הרב שלום שבזי | 11:20 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 20:00 |
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה | 11:21 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 20:01 |
הרב שלום שבזי / שלמה המלך | 11:22 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 20:02 |
צה''ל/אבן עזרא | 11:24 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 20:04 |
יהודה הלוי/רש''י | 11:26 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 20:06 |
דרך הציונות/יונה | 11:29 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 20:09 |
דרך מנחם בגין/דן | 11:31 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 20:11 |
קיבוץ גלויות/דרך בגין | 11:32 | 16:47 | 17:47 | 18:47 | 20:12 |
מכללת ראש העין/נווה אפיקים | 11:34 | 16:49 | 17:49 | 18:49 | 20:14 |
קיבוץ גלויות/נווה אפיקים | 11:35 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 20:15 |
מרכז מסחרי/ז'בוטינסקי | 11:36 | 16:51 | 17:51 | 18:51 | 20:16 |
ז'בוטינסקי/משה דיין | 11:37 | 16:52 | 17:52 | 18:52 | 20:17 |
ז'בוטינסקי / כרמל | 11:38 | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 20:18 |