11Τ Γραμμή
Από Τ.Σ. Χαριλάου
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH)
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) 11Τ λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 11Τ λεωφορείο (Από Τ.Σ. Χαριλάου) έχει 9 στάσεις αναχωρεί από Τ.Σ. Χαριλάου και τερματίζει στο σταθμό Τ.Σ. Πυλαίας.
Επιλέξτε 11Τ λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Από Τ.Σ. Χαριλάου (9 στάσεις)
Τ.Σ. Χαριλάου
Αίγλη
Μιχαήλ Ψελλού
Βεργίνας
Μεγάλου Αλεξάνδρου
Πρασακάκη
Δελφών 2
Δελφών 1
Τ.Σ. Πυλαίας
11Τ FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 11Τ λεωφορείο;
11Τ ξεκινάει λειτουργία στις 07:10 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 11Τ λεωφορείο;
11Τ σταματάει λειτουργία στις 21:30 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 11Τ λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Από Τ.Σ. Χαριλάου λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Από Τ.Σ. Χαριλάου λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 11Τ λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 11Τ λεωφορείο στάση.
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 11Τ (από το Τ.Σ. Χαριλάου), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 11Τ (Από Τ.Σ. Χαριλάου) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) τώρα.
11Τ γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) 11Τ (Από Τ.Σ. Χαριλάου) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH), ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH).
11Τ (Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH))
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 11Τ λεωφορείο είναι Τ.Σ. Χαριλάου και η τελευταία στάση είναι Τ.Σ. Πυλαίας. 11Τ (Από Τ.Σ. Χαριλάου) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 11Τ έχει 9 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 8 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH), πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Θεσσαλονίκη και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 11Τ λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 11Τ λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 11Τ Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 11Τ (Από Τ.Σ. Χαριλάου) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 11Τ λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός, λεωφορείο ή πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Θεσσαλονίκη. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 11Τ, στην Θεσσαλονίκη
11Τ - Εναλλακτικές οδηγίες
Ο.Α.Σ.Θ. (OASTH) Γραμμές στη πόλη Θεσσαλονίκη
- 28 - Τ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ - ΝΟΣ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - 424 Γ.Σ.Ν.Ε. - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- 15 - ΣΑΡΑΝΤΑ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ - ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ/ Πρόγραμμα
- 52Α - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ - ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 31 - ΒΟΥΛΓΑΡΗ - Κ.Τ.Ε.Λ./ Πρόγραμμα
- 32 - ΚΑΤΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 01Χ - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ/ Πρόγραμμα
- 20 - ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 12 - Κ.Τ.Ε.Λ. - ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ/ Πρόγραμμα
- 38 - ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ/ Πρόγραμμα
- 33 - ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 14 - ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 72Ε - Α.Σ. ΙΚΕΑ - Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 18Α - Τ.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - Τ.Σ. Κ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΥΟΣΜΟΥ/ Πρόγραμμα
- 4Μ - ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ/ Πρόγραμμα
- 24 - ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- 11 - ΠΥΛΑΙΑ - Ν.Σ. ΣΤΑΘΜΟΣ/ Πρόγραμμα
- 26 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 72Β - Α.Σ. ΙΚΕΑ - ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ - Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ/ Πρόγραμμα
- 35 - ΜΕΤΕΩΡΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ/ Πρόγραμμα
- 4Ε - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - Κ.Τ.Ε.Λ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ/ Πρόγραμμα