205 Γραμμή
Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 205 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 205 λεωφορείο (Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea) έχει 28 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια 205 (Γλυφαδα) - Glyfada και τερματίζει στο σταθμό Τερμα 205,128 (Τερψιθεα) - Terpsithea.
Επιλέξτε 205 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea (28 στάσεις)
Αφετηρια 205 (Γλυφαδα) - Glyfada
Ναυσικα - Naysika
Αγ. Κωνσταντινος - Ag. Konstantinos
Διαδοχου Παυλου - Diadoxoy Payloy
Πλ. Γλυφαδας - Pl. Glyfadas
Κυπρου - Kyproy
Γυμνασιο - Gymnasio
Δασκαρολη - Daskarolh
Ριο - Rio
Αχιλλεως - Axilleos
Σακη Καραγιωργα - Sakh Karagiorga
Τροχαια - Troxaia
Μιαουλη - Miaoylh
Ροδοπης - Rodophs
Χαρ. Τρικουπη - Xar. Trikoyph
Ισμηνης - Ismhnhs
Γεφυρα - Gefyra
Στ. Ελληνικο - St. Ellhniko
Στροφη Ιασωνιδου - Strofh Iasonidoy
Αργοναυτων - Argonayton
Τραπεζα - Trapeza
Εκκλησια - Ekklhsia
Ιασωνιδου - Iasonidoy
Μυκαλης - Mykalhs
1η Τερψιθεας - 1st Terpsitheas
2η Τερψιθεας - 2nd Terpsitheas
3η Τερψιθεας - 3rd Terpsitheas
Τερμα 205,128 (Τερψιθεα) - Terpsithea
205 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 205 λεωφορείο;
205 ξεκινάει λειτουργία στις 05:35 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 205 λεωφορείο;
205 σταματάει λειτουργία στις 23:45 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 205 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 205 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 205 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 205 λεωφορείο - Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea
Δρομολόγια γραμμής 205 λεωφορείο
205 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:35 - 23:45
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:35 - 23:45 | 20 - 28 |
Τρι | 05:35 - 23:45 | 20 - 28 |
Τετ | 05:35 - 23:45 | 20 - 28 |
Πεμ | 05:35 - 23:45 | 20 - 28 |
Παρ | 05:35 - 23:45 | 20 - 28 |
Σαβ | 05:35 - 23:45 | 30 - 40 |
Κυρ | 07:40 - 23:45 | 40 - 43 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 205 (από το Αφετηρια 205 (Γλυφαδα) - Glyfada), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 205 (Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
205 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 205 (Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
205 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 205 λεωφορείο είναι Αφετηρια 205 (Γλυφαδα) - Glyfada και η τελευταία στάση είναι Τερμα 205,128 (Τερψιθεα) - Terpsithea. 205 (Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 205 έχει 28 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 22 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 205 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 205 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 205 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 205 (Γλυφαδα - Σουρμενα - Τερψιθεα / Glyfada - Soyrmena - Terpsithea) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 205 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 205, στην Αθήνα
205 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- Α15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ - ST. LARISIS - DASOS/ Πρόγραμμα
- 833 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ-ΧΑΡΑΥΓΗ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ) - EYGENEIA-CHARAYGI-PEIRAIAS B/ Πρόγραμμα
- 310 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΤΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - MARATHONAS - NEA MAKRI - RAFINA - MATI - MARATHONAS/ Πρόγραμμα
- 229 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ - PEIRAIAS - AG. DIMITRIOS - ST. DAFNI/ Πρόγραμμα
- 211 - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - YMITTOS-METAMORFOSI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 892 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΙΛΙΟΝ - AG. VARVARA - CHAIDARI - AG. ANARGYROI-ILION/ Πρόγραμμα
- 123 - ΣΑΡΩΝΙΔΑ-ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ-ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - SARONIDA-ANAVISSOS-P.FOKAIA/ Πρόγραμμα
- 450 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ - ST. CHALANDRI - CHALANDRI - N. PENTELI/ Πρόγραμμα
- 509Β - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΦΙΔΝΕΣ - ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - ΒΑΡΝΑΒΑ - ZIRINEIO - AFIDNES - POLYDENDRI - KAPANDRITI - BARNABA/ Πρόγραμμα
- 810 - ΣΧΙΣΤΟ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - SCHISTO - ST. KORYDALLOS/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ELEYSINA - ST. AG. MARINA/ Πρόγραμμα
- 818 - ΛΙΜ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΠΕΡΑΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - LIM. PERAMATOS - ANO PERAMA/ Πρόγραμμα
- 106 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AG. BARBARA - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ - POLYTEXNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα
- 304 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΒΡΑΥΡΩΝΑ) - ST. NOMISMATOKOPEIO - ARTEMIS (VRAYRONA)/ Πρόγραμμα
- 837 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AGIA VARVARA - ST. AG.VARVARA - ST.AG.MARINA/ Πρόγραμμα
- 209 - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - YMITTOS-METAMORFOSI - PLATEIA SYNTAGMATOS/ Πρόγραμμα
- 726 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (BOYNO) (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ACHARNAI(MESONYCHI)-THRAKOMAKEDONES (MOUNT PARNITHA)/ Πρόγραμμα
- 217 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ - PEIRAIAS - AG. DIMITRIOS - ST. DAFNI/ Πρόγραμμα
- 881 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΡΟΥΠΑΚΙ - ELEYSINA - ASPROPYRGOS - ROYPAKI/ Πρόγραμμα