קו 21
לוד←קרית שדה התעופה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 21 (לוד←קרית שדה התעופה) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל ומסתיים בשרון/גולן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←קרית שדה התעופה (49 תחנות)
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
תחנת רכבת לוד/יוספטל
חטיבת יפתח/בן חקון
שדרות דוד המלך/לאה גולדברג
דוד המלך/שלמה המלך
כיכר קומנדו
הנרייטה סאלד/אילת
טוויטו/שדרות צה''ל
הרצל /ברנר
עיריית לוד/הרצל
ת. מרכזית לוד/רציפים
מתנ''ס/אקסודוס
החלוץ/החשמונאים
צומת גינתון
צומת בן שמן
כפר הנוער בן שמן/443
צומת גמזו
מגרש כדורגל
'גמזו א
'גמזו ב
הדקל/4316
כביש 4314/כביש 4316
האירוס א
האירוס/הנרקיס
האירוס/הרקפת
האירוס/הסביון
מזכירות/הסביון
הסביון/היסמין
האירוס/הסביון
תל חדיד
דרך הורד/דרך היסמין
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הורד/דרך הכלנית
דרך הכלנית/דרך החצב
בית נחמיה ה
444/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/כיכר אגמית
שד. עמק איילון - כיכר יסעור
שד. עמק איילון/כיכר שחף
שדרות עמק איילון/תפן
שד. עמק איילון/האודם
שדרות עמק איילון/חרמון
שד. עמק איילון/רחבת נטיף
שד. עמק איילון/תרשיש
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/מודיעים
צומת שוהם/כביש 453
שרון/גולן
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו לוד←קרית שדה התעופה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←קרית שדה התעופה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (לוד←קרית שדה התעופה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←קרית שדה התעופה (לוד←קרית שדה התעופה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו האוטובוס 21, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ב׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ג׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ד׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ה׳ | 06:10 - 21:30 | 60 - 160 |
ו׳ | 07:45 - 13:45 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (לוד←קרית שדה התעופה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (לוד←קרית שדה התעופה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
21 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 21 היא בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל והתחנה האחרונה היא שרון/גולן.
קו 21 (לוד←קרית שדה התעופה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (לוד←קרית שדה התעופה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 220 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים