706 Γραμμή
Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 706 (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 706 (Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]) έχει 18 σταθμούς αναχωρεί από Αφετηρια 706,822,823 (Στ. Αγ.Αντωνιοσ) και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 706 (Στ. Σιδερη).
706 επισκόπηση προγράμματος δρομολογίων για την επερχόμενη εβδομάδα: αναχωρεί μία φορά τη μέρα στις 23:25. Ημέρες λειτουργίας αυτή την εβδομάδα: κάθε μέρα.
Επιλέξτε 706 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη] (18 στάσεις)
Αφετηρια 706,822,823 (Στ. Αγ.Αντωνιοσ)
Κυπρου
1η Ζωοδοχου Πηγης
2η Ζωοδοχου Πηγης
6η Ζωοδοχου Πηγης
7η Ζωοδοχου Πηγης
Πλ. Μπουρναζιου
Διασταυρωση
Γεφυρακι
Φουρνος
Αλαμανας
Ολυμπου
Διος
Πολυτεκνων
Σιδερη
Χρυσολωρα
Γηπεδο
Αφετηρια 706 (Στ. Σιδερη)
706 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 706 ;
706 ξεκινάει λειτουργία στις 23:00 on Κυριακή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 706 ;
706 σταματάει λειτουργία στις 23:00 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 706 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη] ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη] που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 706 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 706 σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 706 - Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 706 (από το Αφετηρια 706,822,823 (Στ. Αγ.Αντωνιοσ)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 706 (Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
706 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 706 (Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
706
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 706 είναι Αφετηρια 706,822,823 (Στ. Αγ.Αντωνιοσ) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 706 (Στ. Σιδερη). 706 (Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 706 έχει 18 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 11 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 706 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή 706 για το ταξίδι σας.
Γραμμή 706 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 706 (Στ. Αγ. Αντωνιος - Ιλιον [Μεσω Λ. Αν.Παπανδρεου] [Εως Σταση Σιδερη]) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 706 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 706, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 705 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΠΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 610 - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 101 - ΑΛΙΜΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΟ / ALIMOS - ELLHNIKO/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 300 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 731 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. Μ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣ. - ΔΑΣΟΣ/ Πρόγραμμα
- 319 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΚΠΤ. ΧΩΡΙΟ ΣΠΑΤΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 702 - ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (ΣΧΟΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 140 - ΠΟΛΥΓΩΝΟ - ΓΛΥΦΑΔΑ / POLYGONO - GLYFADA/ Πρόγραμμα
- 112 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗ (ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. DIMITRIOS - STATH. DAFNI (FROM MAKRYGΙANNI STOP)/ Πρόγραμμα
- 026 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ/ Πρόγραμμα
- X96N - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ. ΑΘΗΝΩΝ (EXPRESS) (ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ) / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON (EXPRESS) (LATE AND NIGHT HOURS)/ Πρόγραμμα
- 330 - ΚΟΡΩΠΙ - ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 700 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ) - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ / POLYTECHNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα
- X96 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ (EXPRESS) / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON (EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 509Β - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΦΙΔΝΕΣ - ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - ΒΑΡΝΑΒΑ / ZIRINEIO - AFIDNES - POLYDENDRI - KAPANDRITI - BARNABA/ Πρόγραμμα
- 124 - ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ – ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 911 - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα