קו 138
בית שמש←ביתר עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 138 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 138 (בית שמש←ביתר עילית) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שמש ומסתיים בהר''ן/קדושת לוי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 138 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←ביתר עילית (22 תחנות)
ת. רכבת בית שמש
יגאל אלון/העלייה
שדרות יגאל אלון/הצבע
כביש 3855/שדרות יגאל אלון
כביש 3855/רבי יוסף קארו
כביש 3855/הרצוג
כביש 3855/הירקון
כביש 375/כביש 3855
צומת מטע
צומת צור הדסה
שדרות הרי יהודה/יסמין
מסעף מבוא ביתר
מחסום ביתר/כביש 375
דרך האר''י/ כביש 375
רבי עקיבא / סלונים
פארק חזון יוסף
טיפת חלב/בבא סאלי
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
מעזריטש/ מהרי''ץ
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
הר''ן/קדושת לוי
שאלות ותשובות לגבי קו 138
מתי מתחיל לפעול קו 138?
קו 138 מתחיל לפעול ב-10:05 בשישי
באיזו שעה קו 138 מפסיק לעבוד?
קו 138 מפסיק לפעול ב-10:05 בשישי
מתי מגיע קו 138?
כדי לראות מתי קו בית שמש←ביתר עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←ביתר עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 138 (בית שמש←ביתר עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←ביתר עילית (בית שמש←ביתר עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 138 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 138 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 138 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 138 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 138
קו האוטובוס 138, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:50 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:50 - 22:50 | 60 - 180 |
ב׳ | 13:50 - 22:50 | 60 - 180 |
ג׳ | 13:50 - 22:50 | 60 - 180 |
ד׳ | 13:50 - 22:50 | 60 - 180 |
ה׳ | 13:50 - 22:50 | 60 - 180 |
ו׳ | 10:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל138 (מ ת. רכבת בית שמש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 138 (בית שמש←ביתר עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 138
תעריף הנסיעה ב138 (בית שמש←ביתר עילית) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
138 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 138 היא ת. רכבת בית שמש והתחנה האחרונה היא הר''ן/קדושת לוי.
קו 138 (בית שמש←ביתר עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 138. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 138.
מעקב אחר קו האוטובוס 138 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 138 (בית שמש←ביתר עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 138 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 138 ב-ישראל
138 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20/ לוח זמנים
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים