קו 14
ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בקניון גני הדרים/הפרדס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (31 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הרברט סמואל/הגיבורים
חטיבת גולני/חברת עזרא
חטיבת גולני/כספי
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/יפה נוף
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/שדרות האביב
העצמאות/יציאת אירופה
קיבוץ גלויות/גדות
קיבוץ גלויות/השושנים
קיבוץ גלויות/בית ספר פאר עם
קיבוץ גלויות/חיפה
השושנים/חיפה
השושנים/התאנים
השושנים
התאנים/נחל פולג
קניון גני הדרים/הפרדס
הפרדס/עירית
שפק/אילת
האבוקדו/שפק
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
קניון גני הדרים/הפרדס
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:05 בשישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו 14 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 23:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:25 | 40 - 60 |
ד׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:05 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:40 | 25 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
14 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 14 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא קניון גני הדרים/הפרדס.
קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים