קו 14
אל -רום←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 14 (אל -רום←קצרין) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל רום ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אל -רום←קצרין (22 תחנות)
אל רום
מסעף אלרום
צומת בראון
מפעל בנטל
מרום גולן מרכז
כיכר אביטל בנטל
צומת בנטל תחתון
צומת אביטל
עין זיוון
צומת אביטל
מסעף אורטל
אורטל
מסעף אורטל
צומת השריון
צומת נפח
מחנה סער
מחנה עוז
מחנה ברק
מחנה חומה
צומת נשוט
צומת קצרין צפון
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-12:25 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו אל -רום←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אל -רום←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (אל -רום←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אל -רום←קצרין (אל -רום←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 14 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו האוטובוס 14, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 19:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 19:15 | 410 - 445 |
ב׳ | 05:00 - 19:15 | 410 - 445 |
ג׳ | 05:00 - 19:15 | 410 - 445 |
ד׳ | 05:00 - 19:15 | 410 - 445 |
ה׳ | 05:00 - 19:15 | 410 - 445 |
ו׳ | 05:20 - 12:25 | 425 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ אל רום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (אל -רום←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (אל -רום←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
14 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 14 היא אל רום והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 14 (אל -רום←קצרין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (אל -רום←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 258 - צומת מסעדה-מסעדה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-10/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->גבעת יואב א'-גבעת יואב-10/ לוח זמנים
- 83 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->נוף כנרת/פני גולן-רמות-10
- 69 - עין קיניא/כניסה צפונית-עין קנייא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 72 - מבוא חמה-מבוא חמה<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 11 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 12 - קניון לב קצרין-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 87 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21/ לוח זמנים
- 52 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 558 - כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 10 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->מבוא חמה-מבוא חמה-10/ לוח זמנים
- 77 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 143 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 53 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->יקבי רמת הגולן-קצרין-20/ לוח זמנים
- 76 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 82 - האלון/התאנה-מעלה גמלא<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 84 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20