Linka 143
Dejvická - Stadion Strahov
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 143 autobus (Aktualizováno)
143 autobus ה má 8 zastávek odjíždí z Stadion Strahov a končí v Dejvická.
Vyberte 143 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Dejvická (8 zastávek)
Stadion Strahov
Koleje Strahov
Malovanka
Park Maxe Van Der Stoela
Vozovna Střešovice
Prašný Most
Vítězné Náměstí
Dejvická
143 Často kladené dotazy
V kolik začne 143 autobus fungovat?
Služby na 143 autobus začínají v 06:39 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 143 autobus fungovat?
Služby na 143 autobus končí v 23:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 143 autobus?
Kdy přijde linka Dejvická - Stadion Strahov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Dejvická - Stadion Strahov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 143 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 143. autobus zastávka.
143 autobus Jízdní řád
143 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:39 - 23:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:39 - 23:38 | 5 - 11 |
út | 06:39 - 23:38 | 5 - 11 |
st | 06:39 - 23:38 | 5 - 11 |
čt | 06:39 - 23:38 | 5 - 11 |
pá | 06:39 - 23:38 | 5 - 11 |
so | 07:18 - 23:38 | 30 - 40 |
ne | 07:18 - 23:38 | 30 - 40 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 143 (od Stadion Strahov), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 143 v reálném čase. (Dejvická) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 143 autobus
Ceny DPP 143 (Dejvická) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
143 (DPP)
První zastávka 143 autobus cesty je Stadion Strahov a poslední zastávka je Dejvická. 143 (Dejvická) je v provozu během každý den.
Další informace: 143 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 143 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 143 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 143 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 143 (Dejvická) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 143 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 143, v Praha
143 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 266 - Nové Butovice - Zadní Kopanina/ Jízdní řád
- X22 - Malostranská - Újezd
- 241 - Smíchovské nádraží - Lipence/ Jízdní řád
- 182 - Vinoř - Opatov/ Jízdní řád
- 244 - Smíchovské nádraží - Sídliště Radotín/ Jízdní řád
- 177 - Chodov - Skalka - Poliklinika Mazurská/ Jízdní řád
- 151 - Českomoravská - Poliklinika Prosek - Novoborská/ Jízdní řád
- 277 - Cholupický hřbitov - Pavelkova/ Jízdní řád
- 235 - Nemocnice Bohnice - Podhoří/ Jízdní řád
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- 158 - Letňany - Sídliště Letňany - Čakovice - Třeboradice/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 247 - Nádraží Radotín - Zbraslav/ Jízdní řád
- 121 - Poliklinika Budějovická - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 161 - Bořislavka - Nebušice - Přední Kopanina / K Tuchoměřicům - Letiště / Terminál 1/ Jízdní řád
- 250 - Černý Most - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 329 - Praha,Skalka / Praha,Sídliště Skalka - Škvorec,náměstí/ Jízdní řád