Linka 2
Sídliště Petřiny - Nádraží Braník
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 2 tramvaj (Aktualizováno)
2 tramvaj ה má 32 stanic odjíždí z Sídliště Petřiny a končí v Krematorium Strašnice.
Přehled jízdního řádu 2 tramvaj pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 23:44. Provozní dny tohoto týdne: čtvrtek.
Vyberte 2 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Krematorium Strašnice (32 zastávek)
Sídliště Petřiny
Petřiny
Větrník
Vojenská Nemocnice
Baterie
Ořechovka
Sibeliova
Vozovna Střešovice
Prašný Most
Hradčanská
Chotkovy Sady
Malostranská
Čechův Most
Dlouhá Třída
Náměstí Republiky
Masarykovo Nádraží
Bílá Labuť
Florenc
Karlínské Náměstí
Křižíkova
Urxova
Invalidovna
Palmovka
Palmovka
Palmovka
Krejcárek
Biskupcova
Nákladové Nádraží Žižkov
Mezi Hřbitovy
Želivského
Vinohradské Hřbitovy
Krematorium Strašnice
2 Často kladené dotazy
V kolik začne 2 tramvaj fungovat?
Služby na 2 tramvaj začínají v 23:44 dne čtvrtek.
V kolik přestává 2 tramvaj fungovat?
Služby na 2 tramvaj končí v 23:44 dne čtvrtek.
V kolik dorazí 2 tramvaj?
Kdy přijde linka Sídliště Petřiny - Nádraží Braník Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sídliště Petřiny - Nádraží Braník Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 2 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 2. tramvaj stanice.
2 tramvaj Jízdní řád
2 tramvaj linka je v provozu čtvrtek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 23:44
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | 23:44 | Jediný odjezd |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 2 (od Sídliště Petřiny), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 2 v reálném čase. (Krematorium Strašnice) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 2 tramvaj
Ceny DPP 2 (Krematorium Strašnice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
2 (DPP)
První zastávka 2 tramvaj cesty je Sídliště Petřiny a poslední zastávka je Krematorium Strašnice. 2 (Krematorium Strašnice) je v provozu během čtvrtek.
Další informace: 2 má 32 stanic a celková doba cesty je zhruba 44 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 2 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 2 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 2 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 2 (Krematorium Strašnice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 2 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 2, v Praha
DPP linky v Praha
- 18 - Nádraží Podbaba - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád
- 1 - Sídliště Petřiny - Spojovací/ Jízdní řád
- 14 - Palmovka - Spořilov/ Jízdní řád
- 21 - Radlická - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 5 - Slivenec - Vozovna Žižkov/ Jízdní řád
- 99 - Sídliště Řepy - Zahradní Město/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 15 - Kotlářka - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 20 - Dědina - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 4 - Slivenec - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 22 - Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád