קו 20
נצרת←עין מאהל
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 20 (נצרת←עין מאהל) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל במרכז מסחרי ביג ומסתיים במסרארה חט''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת←עין מאהל (36 תחנות)
מרכז מסחרי ביג
איצטדיון כדורגל
תאופיק זיאד /4095
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/4000
שכונת נמסאוי
בית העירייה/גלבוע
גלבוע/רימון
מרכז מסחרי מול הרים/גלבוע
תבור/הפסגות
תבור/הצבר
תבור
תבור/גולן
תבור/רקפת
תבור/קישון
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק
בית עלמין חדש/שער ג'
בית עלמין חדש/שער ד'
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק
מעלה יצחק/עין מאהל
עין מאהל א'/כניסה
עין מאהל כניסה
עין מאהל ג'/מועצה
כללית מרפאת עצמאים
אל כרום 2
אלביאדר
שכונת אלווערה
כיכר אלעבהרה
שכונת אלעבהרה
עראק אלזאג'
אל ביאארה
מסרארה גנים
מסרארה חט''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-05:50 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-21:05 בשישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו נצרת←עין מאהל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת←עין מאהל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (נצרת←עין מאהל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת←עין מאהל (נצרת←עין מאהל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 20
קו האוטובוס 20, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:50 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 05:50 - 22:15 | 20 - 38 |
ג׳ | 05:50 - 22:15 | 20 - 45 |
ד׳ | 05:50 - 22:15 | 20 - 38 |
ה׳ | 05:50 - 22:15 | 20 - 38 |
ו׳ | 05:50 - 21:05 | 20 - 50 |
ש׳ | 06:35 - 21:45 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ מרכז מסחרי ביג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (נצרת←עין מאהל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (נצרת←עין מאהל) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
20 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 20 היא מרכז מסחרי ביג והתחנה האחרונה היא מסרארה חט''ב.
קו 20 (נצרת←עין מאהל) פועל בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (נצרת←עין מאהל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
20 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 20א - מסרארה חט''ב-עין מאהל<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-14/ לוח זמנים
- 18 - 10297-ריינה<->10297-ריינה-3#/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר שרת/יזרעאל-נוף הגליל<->המוביל/הסדנא-נוף הגליל-1ג/ לוח זמנים
- 87 - מרכז דדו/יזרעאל-נוף הגליל<->בית ספר נעמ''ת-נצרת-1א/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 3 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 23 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->7086/7064-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 57 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->מרכז מסחרי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 55 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 10 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 50 - יפיע/כביש 510-יפיע<->101/124-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 21 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->7061/7074-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 42 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 4 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 15 - בית ספר תיכון שנלר-נצרת<->בי''ס סיליזיאן-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 34 - שוק-נוף הגליל<->כרכום/שדרות מעלה יצחק-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 17 - ואדי אל חאג'/2004-נצרת<->בית דפוס אלחכים/ואדי אל חאג-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 36 - דליה/כליל החורש-נוף הגליל<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים