קו 295
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 295 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 295 (ביתר עילית←ירושלים) יש 72 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בכפר שאול/קצנלבוגן.
לוח הזמנים לקו 295 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:20. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 295 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (72 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
קדושת לוי/הר''ן
בית כנסת באיאן/קדושת לוי
קדושת לוי א
קדושת לוי ב
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי ד
קדושת לוי/ברוק
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
לובלין/ דרכי איש
לובלין א
מעזריטש/ מהרי''ץ
מעזריטש/בתי ספר
מעזריטש/חב''ד
בית כנסת חב''ד/המגיד ממעזריטש
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/דרך האר''י
האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא
רוז'ין/ הטוב והמטיב
דברי חיים / התעוררות תשובה
דברי חיים/מעלות כתר תורה
מתנ''ס עירוני/רבי נחמן מברסלב
מפעל הש''ס/זוועהיל
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
בית ספר משמרת מאיר
איגרות משה/כף החיים
כף החיים א
כף החיים/מעלות טשכנוב
הרב אוירבאך/הרב מקרטשניף
הרב אוירבאך/הרבי מלובביץ
הרבי מנדבורנא א
נדבורנא / בבא סאלי
בבא סאלי/ נדבורנא
בבא סאלי / אש קודש
ריב'ז / אש קודש
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי אלעזר המודעי/רבי יוסף קארו
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
רבי עקיבא/אור החיים
עירייה
מכון לציון ברינה
דרך האר''י/ כביש 375
הרוזמרין/כביש המנהרות
דב יוסף/יערי
דב יוסף/שבתאי הנגבי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
גולומב/הצלם רחמים
זילברג/קדיש לוז
הרב פרנק/משולם ראט
בית וגן/הרב אלפיה
הפסגה/צבי לצדיק
הפסגה/תורה ועבודה
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/שד' הרצל
יפה נוף/שדרות הרצל
פרבשטיין/בית הדפוס
אנג'ל/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
רוזנטל/כנפי נשרים
רוזנטל
שאולזון/רוזנטל
קצנלבוגן/מעלות בוסטון
קצנלבוגן/הקבלן
דבר ירושלים/קצנלבוגן
ישיבת ויזניץ/קצנלבוגן
קצנלבוגן/הפלאה
כפר שאול/קצנלבוגן
שאלות ותשובות לגבי קו 295
מתי מתחיל לפעול קו 295?
קו 295 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 295 מפסיק לעבוד?
קו 295 מפסיק לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 295?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 295 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 295 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 295 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 295 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 295 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 295
קו האוטובוס 295, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 05:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 05:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 05:20 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל295 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 295 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 295
תעריף הנסיעה ב295 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
295 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 295 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא כפר שאול/קצנלבוגן.
קו 295 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 295. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 295.
מעקב אחר קו האוטובוס 295 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 295 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 295 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 295 ב-ישראל
295 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 39 - מועויאה/מרכז-בסמ''ה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 8 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17