קו 555
ירושלים←ערד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 555 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 555 (ירושלים←ערד) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר נוף/בית הדפוס ומסתיים במלון יפה נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 555 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←ערד (37 תחנות)
מסוף הר נוף/בית הדפוס
בית ענבר/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
ירמיהו/הצבי
שמגר/ירמיהו
שמגר/אוהל יהושע
אהל יהושע/מנחת יצחק
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
צומת יסודות
אזור תעשיה
יהודה/חברון
יהודה/חן
תלמוד תורה/עוזיהו
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
ירושלים/שמעון
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
יהודה/פלמ''ח
יהודה/המכבים
יהודה/הספורט
מרכז צעירים/יאשיהו
סלעית/יסעור
סלעית/דוכיפת
סלעית/אגמית
מואב/הגלעד
מואב/נוף
מואב/לשם
מלון יפה נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 555
מתי מתחיל לפעול קו 555?
קו 555 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 555 מפסיק לעבוד?
קו 555 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 555?
כדי לראות מתי קו ירושלים←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 555 (ירושלים←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←ערד (ירושלים←ערד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 555 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 555 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 555 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 555 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 555
קו 555 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 10 - 270 |
ב׳ | 09:30 - 23:30 | 60 - 270 |
ג׳ | 09:30 - 23:30 | 60 - 270 |
ד׳ | 09:30 - 23:30 | 60 - 270 |
ה׳ | 09:30 - 23:30 | 60 - 270 |
ו׳ | 08:00 - 14:00 | - |
ש׳ | 21:40 - 23:35 | 2 - 22 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל555 (מ מסוף הר נוף/בית הדפוס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 555 (ירושלים←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 555
תעריף הנסיעה ב555 (ירושלים←ערד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
555 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 555 היא מסוף הר נוף/בית הדפוס והתחנה האחרונה היא מלון יפה נוף.
קו 555 (ירושלים←ערד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 555. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 555.
מעקב אחר קו האוטובוס 555 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 555 (ירושלים←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 555 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 555 ב-ישראל
555 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גולדה מאיר/הסחלב-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים