קו 57
דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 57 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 57 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדפנה/התדהר ומסתיים ברכבת רעננה דרום/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 57 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה (11 תחנות)
דפנה/התדהר
דפנה/דולב
קניון רננים/התעשייה
התדהר/התעשיה
עקיבא/הירדן
עקיבא/אח''י דקר
בית ספר דקל/שברץ
שברץ/ששת הימים
אחוזה/רבוצקי
מסוף רעננה/צומת רעננה
רכבת רעננה דרום/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 57
מתי מתחיל לפעול קו 57?
קו 57 מתחיל לפעול ב-05:53 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 57 מפסיק לעבוד?
קו 57 מפסיק לפעול ב-14:50 בשני
מתי מגיע קו 57?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 57 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 57 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 57 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 57 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 57 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 57
קו 57 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:53 - 19:31
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ב׳ | 05:53 - 14:50 | 28 - 63 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ה׳ | 05:53 - 19:31 | 28 - 67 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל57 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 57 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 57
תעריף הנסיעה ב57 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
57 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 57 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא רכבת רעננה דרום/הורדה.
קו 57 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 57. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 57.
מעקב אחר קו האוטובוס 57 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 57 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 57 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 57 ב-ישראל
57 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 86 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 59 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 280 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 230 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 4 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים
- 457 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים