קו 68
ג'סר א-זרקא←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 68 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 68 (ג'סר א-זרקא←חדרה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל באלקודס ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 68 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'סר א-זרקא←חדרה (28 תחנות)
אלקודס
מגרש כדורגל
בי''ס תיכון/ג'סר א זרקא
קופ''ח ג'סר א זרקא
ג'סר א זרקא 17
גן ילדים/ג'סר א זרקא
אלטואחין/עומר בן אלח טאב
צומת בית חנניה
בית חנניה
צומת בנימינה
צומת אור עקיבא לדרום
צומת פל ים
צומת נחל חדרה
צומת חפציבה/כביש 4 לדרום
מרכז מסחרי/השלום
בית חולים הלל יפה
השלום/בר אילן
צומת חרושת
צומת נווה חיים
אזור תעשיה דרומי
מרכז מסחרי/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרב עוזיאל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
אחד העם/סמסונוב
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 68
מתי מתחיל לפעול קו 68?
קו 68 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 68 מפסיק לעבוד?
קו 68 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 68?
כדי לראות מתי קו ג'סר א-זרקא←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'סר א-זרקא←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 68 (ג'סר א-זרקא←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'סר א-זרקא←חדרה (ג'סר א-זרקא←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 68 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 68 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 68 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 68 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 68
קו האוטובוס 68, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל68 (מ אלקודס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 68 (ג'סר א-זרקא←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 68
תעריף הנסיעה ב68 (ג'סר א-זרקא←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
68 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 68 היא אלקודס והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 68 (ג'סר א-זרקא←חדרה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 68. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 68.
מעקב אחר קו האוטובוס 68 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 68 (ג'סר א-זרקא←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 68 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 68 ב-ישראל
68 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 22 - מסוף שוהם-שוהם<->יוספטל-לוד-20/ לוח זמנים
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים